Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Welbar

Welbar Historia i wygląd


Welbary zostały wyhodowane w Wielkiej Brytanii w 1941 r., gdy skrzyżowano ze sobą rasy Welsummer i kreskowaną Plymouth Rock. Mają wyprostowaną postawę, są aktywne, ich ciała mają regularną budowę, grzbiet szeroki i długi, a pierś pełną i zaokrągloną. Skrzydła są trzymane krótko i blisko ciała, a ogon duży, pełny i wysoko uniesiony. Welbary mają głęboki, szeroki brzuch. Dziób za to jest krótki i głęboki, a pojedynczy, średniej wielkości grzebień jędrny i postawiony na sztorc. Lico gładkie, średniej wielkości dzwonki wiszą blisko siebie, a zausznice małe. Pióra na karku i grzbiecie są obfite, a szyja długa. Nieopierzone nogi kończą się 4 palcami. Upierzenie jest jedwabiste w dotyku.

Welbar Odmiany


Srebrny welbar jest w przeważającej mierze srebrny z niektórymi czarnymi piórami na grzbiecie oraz czarnym paskowaniem na skrzydłach i ogonie. Pierś jest czarna ze srebrnymi cętkami. Samice mają łososiową pierś, a pióra grzbietowe są czarno kreskowane. Skrzydła są w niewielkim stopniu paskowane, a ogon ciemnoszary. Złoty welbar jest w głównej mierze złoty, ale samce mają czarne cętki na piórach grzbietowych, czarne paskowanie na skrzydłach i ogonie, a pierś jest czarna złoto paskowana. Samice są kreskowane na biało na głowie i grzbiecie. Pierś mają łososiową, a skrzydła i siodło są lekko kreskowane na szaro. Ogon jest brązowo-szary oraz lekko paskowany.

Welbar Popularność


Bardzo rzadka rasa.

Welbar Pictures

pisklęta Welbar
Złote i srebrne bantamy Welbar
Welbar Hen
Angela i Dorothy
Dorothy, Welbar
Welbar Pullet

Welbar na sprzedaż


Ważna informacja: Wszystkie zwierzęta wymienione tutaj można jedynie odebrać osobiście. Nie mogą one zostać dostarczone przez sprzedawcę ani przez firmę Omlet. Sprzedawca prześle Ci swoje dane kontaktowe w celu ustalenia płatności i odbioru.
Sell Yours Here
To nic nie kosztuje!
Przepraszamy, w tej chwili żaden kurczak rasy Welbar nie jest wystawiony na sprzedaż

Najnowsze opinie na temat rasy Welbar


There are not yet any reviews for this breed. Click here to write one.