Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Dostawa


Jaki jest czas oczekiwania?

Jeśli Twój produkt jest w magazynie, zawsze staramy się go wysłać w ciągu 48 godzin. Poczekaj na wiadomość e-mail z potwierdzeniem wysyłki, aby móc śledzić przesyłkę.

W przypadku produktów niedostępnych w magazynie szacowany czas dostawy znajduje się obok przycisku Kup teraz.

Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej, ale najlepsze chęci i plany czasami kończą się fiaskiem. Skontaktuj się z naszym przyjaznym Zespołem Obsługi Klienta pod adresem czesc@omlet.com.pl, podając numer zamówienia i informując o wszelkich problemach z dostawą, a my postaramy się pomóc.

Gdzie wysyłamy?

Nasze produkty wysyłamy międzynarodową firmą kurierską GLS.

Jeśli przebywasz w Kanadzie, złóż zamówienie na naszej brytyjskiej stronie internetowej: www.omlet.co.uk

W innym wypadku prosimy skorzystać z jednej z naszych dedykowanych stron internetowych:

Opłaty celne

Produkty dostarczane do niektórych miejsc docelowych mogą podlegać podatkom, lub innym opłatom zgodnym z lokalnymi przepisami. Odbiorca produktów jest odpowiedzialny za wszelkie formalności celne w eksporcie i imporcie i będzie zobowiązany do uiszczenia wszelkich dodatkowych opłat. Odbiorca, a nie osoba składająca zamówienie, otrzyma odrębne wezwanie do uiszczenia tych opłat.

Jeśli zamawiasz produkty z dostawą gdzie indziej, upewnij się, że odbiorca jest świadomy wszelkich dodatkowych opłat, które mogą obowiązywać. Niestety nie mamy wpływu na te opłaty i nie jesteśmy w stanie zaoferować żadnej pomocy w tym zakresie. Radzimy sprawdzić opłaty importowe obowiązujące w danym kraju przed zamówieniem produktów, które mają zostać tam dostarczone.

Dodatkowe informacje

Wszystkie opcje dostawy zależą od dostępności i nie obejmują świąt państwowych. Terminy dostaw są podane szacunkowo. Jeśli mieszkasz na obszarach szczególnie oddalonych lub trudno dostępnych, dostawa prawdopodobnie potrwa dłużej niż podany przewidywany termin dostawy.