Limited availability due to high demand. Please see our Stock Availability page for more information.

Plymouth Rock miniaturowy

Historia i wygląd

Miniatury Plymouth Rock były hodowane niezależnie przez wielu różnych hodowców w kilku krajach. Pierwsze miniatury plymutroków pojawiły się na wystawach w Niemczech, Wielkiej Brytanii i USA w początkach XX wieku. To raczej duża odmiana jak na miniaturę; charakteryzuje się wydłużoną sylwetką, krótkim ogonem, głęboką, ładnie zaokrągloną piersią oraz żółtymi skokami. Posiada pojedynczy grzebień i duże czerwonawo-brązowe oczy.

Zachowanie i hodowla

Plymouth Rock miniaturowy to silny ptak, który zaczyna bardzo wcześnie składać jaja i może ich złożyć bardzo dużo w ciągu roku, jednocześnie nie popadając w kwoczenie. Jaja mają kolor jasnokremowy. Te karzełki nie przepadają za lataniem, stąd nie potrzebujesz zbyt wysokiego ogrodzenia, aby je trzymać. To przyjazne ptaki, które jest niezwykle łatwo oswoić. Pisklęta szybko rosną, a kogut waży ok. 1,35 kg.

Odmiany

Czarna, biała, złota, nakrapiana, złota nakrapiana, żółto-brązowa kreskowana, żółto-brązowa potrójnie emarginowana, paskowana, czerwona paskowana, niebieska emarginowana, czerwona porcelanowa. Paskowana jest zdecydowanie najpopularniejszą odmianą.

Powiązane produkty

Plymouth Rock miniaturowy Pictures

Plymouth Rock miniaturowy na sprzedaż

Ważna informacja: Wszystkie kurczaki wystawione tutaj na sprzedaż należy odebrać osobiście od hodowcy. Sprzedawca czy Omlet nie dostarczają kurczaków do Kupującego. Kwestie płatności oraz wyboru konkretnych kurczaków należy omówić podczas bezpośredniego kontaktu ze Sprzedawcą

Sell Yours Here

To nic nie kosztuje!


Przepraszamy, w tej chwili żaden kurczak rasy Plymouth Rock miniaturowy nie jest wystawiony na sprzedaż

Najnowsze opinie na temat rasy Plymouth Rock miniaturowy

There are not yet any reviews for this breed. Click here to write one.