Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Plymouth Rock miniaturowy

Samica bantam biała Biały samiec bantam

Plymouth Rock miniaturowy Historia i wygląd


Miniatury Plymouth Rock były hodowane niezależnie przez wielu różnych hodowców w kilku krajach. Pierwsze miniatury plymutroków pojawiły się na wystawach w Niemczech, Wielkiej Brytanii i USA w początkach XX wieku. To raczej duża odmiana jak na miniaturę; charakteryzuje się wydłużoną sylwetką, krótkim ogonem, głęboką, ładnie zaokrągloną piersią oraz żółtymi skokami. Posiada pojedynczy grzebień i duże czerwonawo-brązowe oczy.

Plymouth Rock miniaturowy Zachowanie i hodowla


Plymouth Rock miniaturowy to silny ptak, który zaczyna bardzo wcześnie składać jaja i może ich złożyć bardzo dużo w ciągu roku, jednocześnie nie popadając w kwoczenie. Jaja mają kolor jasnokremowy. Te karzełki nie przepadają za lataniem, stąd nie potrzebujesz zbyt wysokiego ogrodzenia, aby je trzymać. To przyjazne ptaki, które jest niezwykle łatwo oswoić. Pisklęta szybko rosną, a kogut waży ok. 1,35 kg.

Plymouth Rock miniaturowy Odmiany


Czarna, biała, złota, nakrapiana, złota nakrapiana, żółto-brązowa kreskowana, żółto-brązowa potrójnie emarginowana, paskowana, czerwona paskowana, niebieska emarginowana, czerwona porcelanowa. Paskowana jest zdecydowanie najpopularniejszą odmianą.

Plymouth Rock miniaturowy Pictures

2-3 łzy starego koguta
Jest jedną bardzo dobrą warstwą
Mój gang!
Spotty Dotty, Turkey and Treacle
25 tydzień Plymouth Rock
Buff Plymouth Rock
trio buffa plymouth rocka
Kurczak w klatce
Kurczak pozujący w klatce
Pozowanie kurczaka
Biała kura skalna stojąca na pniu drzewa
Kury buffrock pozują do zdjęć
Kurczak z pisklętami w ogrodzie
Buffrock mężczyzna

Plymouth Rock miniaturowy na sprzedaż


Ważna informacja: Wszystkie zwierzęta wymienione tutaj można jedynie odebrać osobiście. Nie mogą one zostać dostarczone przez sprzedawcę ani przez firmę Omlet. Sprzedawca prześle Ci swoje dane kontaktowe w celu ustalenia płatności i odbioru.
Sell Yours Here
To nic nie kosztuje!
Przepraszamy, w tej chwili żaden kurczak rasy Plymouth Rock miniaturowy nie jest wystawiony na sprzedaż

Najnowsze opinie na temat rasy Plymouth Rock miniaturowy


There are not yet any reviews for this breed. Click here to write one.