Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Przewodnik Omlet po hodowli zwierzaków

Witamy w sekcji przewodników Omlet. Zawierają one mnóstwo przydatnych informacji na temat hodowli wielu gatunków zwierząt. Dowiesz się tam o karmieniu, domkach i wielu innych.

Przewodnik po hodowli chomików

Małe, słodkie i popularne na całym świecie chomiki to najdoskonalsze zwierzęta domowe. Zadbaj o zdrowie i radość swojego zwierzaka, korzystając z naszego poradnika dotyczącego tworzenia harmonijnego środowiska dla chomików.

Inkubacja

Niezależnie od tego, czy robisz to w staromodny sposób (umieszczając jajo pod kurą mamą), czy w domowym inkubatorze, w tym przewodniku znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o hodowli i inkubacji własnego stada.

Przewodnik po hodowli kur

Od lokalnych przepisów dotyczących kur, po hodowanie szczęśliwych i zdrowych kur – nasz poradnik zgłębia temat znacznie bardziej. Z poradami dotyczącymi karmienia, wylęgu, żerowania i trzymania na dystans nieznośnych drapieżników, poprowadzimy Cię od początkującego hodowcy do profesjonalisty.

Przewodnik po hodowli myszoskoczków

Dowiedz się, dlaczego powinniśmy być wdzięczni Dżyngisowi Chanowi i pewnemu francuskiemu księdzu za myszoskoczki w naszych domach. Dowiesz się tutaj też wszystkiego o tym, jak sobie sprawić, dbać i bawić się z tymi cudownymi zwierzętami. I wcale nie musisz podbijać Mongolii, by tego dokonać.

Przewodnik po hodowli psów

Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o najlepszym przyjacielu człowieka. Odkryj idealną rasę i wszystko, co możesz zrobić, aby Twój psi towarzysz stał się częścią rodziny. Od tresury w klatce po usuwanie kleszczy – zadbamy, żebyś wiedział(a) jak najwięcej o opiece nad swoim psem.