Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Przewodnik Omlet po zwierzętach

Witamy w sekcji przewodników Omlet. Zawierają one mnóstwo przydatnych informacji na temat hodowli wielu gatunków zwierząt. Dowiesz się tam o karmieniu, domkach i wielu innych.

Przewodnik po hodowli chomików

Przewodnik po hodowli chomików

Chomiki to jedne z najpopularniejszych zwierząt domowych na świecie. W naszym przewodniku możesz poczytać o ich niesamowitej historii oraz znajdziesz szereg porad, jak sprawić, by były zdrowe i szczęśliwe.

Inkubacja

Inkubacja

Jeśli zastanawiasz się nad hodowlą kur i chcesz mieć własne jajka, ten przewodnik nauczy Cię wszystkiego, co niezbędne, żeby zostać hodowcą kur we własnym ogrodzie. Dowiesz się, jak pomóc kurom naturalnie wysiadywać jaja oraz jak wylęgać pisklęta przy użyciu inkubatora.

Przewodnik po hodowli kur

Przewodnik po hodowli kur

To świetne źródło informacji i porad o wszystkim, czego kurza stopa dotyka. Dowiesz się nie tylko, jak zadbać o swojego zwierzaka, ale także poczytasz o pochodzeniu samego gatunku, poznasz imiona sławnych kogutów walczących na ringu oraz nauczysz się kąpać swoje kurczaki w taki sposób, aby pierze nie fruwało dookoła. Mamy nadzieję, że przewodnik przypadnie Wam do gustu!

Przewodnik po hodowli myszoskoczków

Przewodnik po hodowli myszoskoczków

Dowiedz się, dlaczego powinniśmy być wdzięczni Dżyngisowi Chanowi i pewnemu francuskiemu księdzu za myszoskoczki w naszych domach. Dowiesz się tutaj też wszystkiego o tym, jak sobie sprawić, dbać i bawić się z tymi cudownymi zwierzętami. I wcale nie musisz podbijać Mongolii, by tego dokonać.

Przewodnik po hodowli psów

Przewodnik po hodowli psów

Przewodnik Omlet po hodowli psów zawiera wszystko, co potrzebujesz wiedzieć, gdy chcesz prawidłowo zająć się psem. Skorzystaj z niego, aby znaleźć rasę idealną dla siebie i sprawić, aby Twój pies już od pierwszego dnia poczuł się członkiem rodziny. Do omówienia jest dużo tematów, począwszy od treningu z klatką, przez usuwanie kleszczy, wybór odpowiedniej rasy, aż do ograniczenia szczekania.