Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.
Przewodnik Omlet po zwierzętach

Przewodnik Omlet po zwierzętach

Przewodnik Omlet po zwierzętach

Witamy w sekcji przewodników Omlet. Zawierają one mnóstwo przydatnych informacji na temat hodowli wielu gatunków zwierząt. Dowiesz się tam o karmieniu, domkach i wielu innych.

Przewodnik po hodowli chomików

Małe, słodkie i popularne na całym świecie chomiki to najdoskonalsze zwierzęta domowe. Zadbaj o zdrowie i radość swojego zwierzaka, korzystając z naszego poradnika dotyczącego tworzenia harmonijnego środowiska dla chomików.

Inkubacja

Niezależnie od tego, czy robisz to w staromodny sposób (umieszczając jajo pod kurą mamą), czy w domowym inkubatorze, w tym przewodniku znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o hodowli i inkubacji własnego stada.

Przewodnik o kotach

Przewodnik po kotach Omlet zawiera wszystko, co musisz wiedzieć o kotach. Możesz go użyć, aby pomóc Ci znaleźć idealną dla siebie rasę kota, dowiedzieć się dokładnie, na czym polega posiadanie kota, a nawet dowiedzieć się, dlaczego koty szaleją za kocimiętką. Nie zapomnij poznać niesamowitej historii kota domowego, aby poznać jego niezwykłych przodków.

Przewodnik po hodowli kur

Od lokalnych przepisów dotyczących kur, po hodowanie szczęśliwych i zdrowych kur – nasz poradnik zgłębia temat znacznie bardziej. Z poradami dotyczącymi karmienia, wylęgu, żerowania i trzymania na dystans nieznośnych drapieżników, poprowadzimy Cię od początkującego hodowcy do profesjonalisty.

Przewodnik po hodowli myszoskoczków

Dowiedz się, dlaczego powinniśmy być wdzięczni Dżyngisowi Chanowi i pewnemu francuskiemu księdzu za myszoskoczki w naszych domach. Dowiesz się tutaj też wszystkiego o tym, jak sobie sprawić, dbać i bawić się z tymi cudownymi zwierzętami. I wcale nie musisz podbijać Mongolii, by tego dokonać.

Przewodnik po hodowli psów

Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o najlepszym przyjacielu człowieka. Odkryj idealną rasę i wszystko, co możesz zrobić, aby Twój psi towarzysz stał się częścią rodziny. Od tresury w klatce po usuwanie kleszczy – zadbamy, żebyś wiedział(a) jak najwięcej o opiece nad swoim psem.