Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Kurniki

Kurniki Omlet wyróżniają się w świecie miłośników hodowli kur. Fachowo zaprojektowane, mają na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo kur, biorąc jednocześnie pod uwagę łatwość ich obsługi. Dawno minęły czasy pracochłonnych drewnianych kurników – przyszłość hodowli kur jest właśnie tutaj w naszych łatwych do czyszczenia, bezobsługowych kurnikach.
Eglu bardzo duży kurnik dla maksymalnie 15 kur
Kup Eglu Pro
Eglu Cube duży kurnik dla maksymalnie 10 kur
Kup Eglu Cube
Eglu Go Up chicken coop by Omlet
Kup Eglu Go Up
Eglu Go chicken coop by Omlet
Kup Eglu Go

Kurnik dla każdego stadka

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z kurami, czy jesteś doświadczonym hodowcą, na każdym etapie Twojej przygody z kurami znajdziesz odpowiedni kurnik od Omlet. Wygodne łatwo dostępne przegrody, unikalne mechanizmy zamykania drzwi do kurników oraz pomysłowe metody zabezpieczania i izolacji - wszystko to w eleganckim stylu, dzięki czemu nasze kurniki są natychmiastowym podstawowym wyposażeniem każdego hodowcy kur w ogrodzie.

3 powody, dla których warto kupić kurnik od Omlet

  1. Duże kurniki wygodnie pomieszczą stada do 10 kur małych ras
  2. Przenośne kurniki są idealne dla mniejszych zagrod i stad lub na obszarach, na których regularnie występują trudne zjawiska pogodowe
  3. Kurniki bez dołączonych wybiegów oferują dodatkowe miejsce do grzędowania lub miejsca lęgowe dla większych stad

Stwórz najlepszą przestrzeń dla swojego stada

Hodowla kur to wyjątkowe doświadczenie dla każdego, a my oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie gwarantując udaną hodowlę. Nasze kurniki zapewniają kurom ciepło zimą i chłód latem, są odporne na drapieżniki i można je dostosować do każdego stylu i rutyny.

Doświadczenie w hodowli kur na najwyższym poziomie

W firmie Omlet nieustannie poszukujemy rozwiązań dla pytań, które stale zadajemy. Rzemiosło zawarte w naszych kurnikach jest zwieńczeniem naszych odkryć, a rezultaty naszej pracy są niezwykłe. Ciesz się hodowlą kur w stylu Omlet: bezstresowo w dowolnej przestrzeni i na każdym poziomie doświadczenia.