Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

INTELIGENTNE AUTOMATYCZNE DRZWI DO KURNIKA

Z wbudowanym modułem Wi-Fi, kompatybilne ze wszystkimi kurnikami

Zaprojektowaliśmy nasze inteligentne drzwi automatyczne z opcją wysyłania powiadomień o otwarciu i zamknięciu, aby zapewnić spokojną głowę i pełną kontrolę za pomocą telefonu, co zapewnia najwyższą wygodę.

 • Automatycznie otwierają i zamykają kurnik
 • Kompatybilne ze wszystkimi drewnianymi kurnikami
 • Niezwykle niezawodne w każdą pogodę
 • Zaawansowany czujnik bezpieczeństwa
 • Zasilanie sieciowe lub akumulatorowe

Wybierz drzwi automatyczne

Kura

Możliwość kontroli, GDZIEKOLWIEK JESTEŚ

Nasza rygorystycznie przetestowana, pomysłowa konstrukcja umożliwia całodobową kontrolę kurnika za pomocą telefonu, dzięki czemu możesz sprawdzić stan drzwi kurnika oraz otwierać i zamykać je z dowolnego miejsca.

Drzwi są także kompatybilne z Alexą i Asystentem Google, dzięki czemu możesz sprawdzać swoje kury nawet bez telefonu pod ręką.

Wystarczy pobrać aplikację Omlet na systemy Android lub Apple iOS.

 
 

Masz JUŻ nasze drzwi automatyczne?

Zmodernizuj swoje obecne drzwi automatyczne Omlet do wersji SMART, po prostu wymieniając jedynie panel sterowania. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

 
 

Harmonogram dnia

Kury najlepiej rozwijają się, gdy rozpoczynają dzień o świcie i kładą się spać o zmierzchu. Nasze inteligentne drzwi automatyczne pozwalają Ci ustawić ich harmonogram bez zakłócania Twojego.

 • Wybierz ustawienia reakcji na światło lub ustawienia zegara
 • Łatwe programowanie za pomocą aplikacji Omlet
 • Czujniki ignorują inne światła i latarki

każdy kurnik może być inteligentny

Nie dokonałeś jeszcze aktualizacji do Eglu Cube lub Eglu Pro? Nasze inteligentne drzwi automatyczne z obsługą Wi-Fi są kompatybilne ze wszystkimi kurnikami i wyposażone w łatwy w montażu zestaw do mocowania.

 • Zamocuj bezpośrednio do kurników Eglu Cube lub Eglu Pro

 • Łatwo mocuje się do drewnianych kurników 

 • Możliwość zamocowania do wybiegu Walk In lub innego ogrodzenia dla kur

 • Można zamontować tak, aby otwierały się na lewą lub prawą stronę

sposób zasilania

Zbliżenie panelu sterowania automatycznych drzwi kurnika Omlet smart
Zasilanie bateryjne lub sieciowe, dzięki czemu możesz używać drzwi automatycznych w dowolnym miejscu

Panel sterowania można przymocować do wybiegu lub kurnika i podłączyć do źródła zasilania za pomocą dostarczonego kabla o długości 180 cm. Alternatywnie, 4 baterie AA będą zasilać drzwi automatyczne przez okres do 3 miesięcy.

zamykanie drzwi

Kurczak wspinający się do kurnika Eglu pro z inteligentnym Autodoor z oświetleniem kurnika
Czujniki bezpieczeństwa zatrzymają zamknięcie drzwi, jeśli coś stanie na przeszkodzie

Wyrafinowane czujniki chronią kury kręcące się przy drzwiach. Gdy przeszkoda zniknie, otrzymasz na telefon powiadomienie, że drzwi są zamknięte.

niech nastąpi jasność

Kurczaki w kurniku z oświetleniem kurnika
Dodaj lampę do kurnika, aby zachęcić dziewczyny do pójścia spać

Zaprojektowaliśmy lampę do kurnika tak, aby zachęcała pozostałe na zewnątrz kury do powrotu na grzędy. Zasilana i zsynchronizowana z inteligentnymi drzwiami automatycznymi, włącza się na 5 minut przed zaplanowanym zamknięciem drzwi. Gdy wszyscy ułożą się już do snu i drzwi zostaną bezpiecznie zamknięte, światło delikatnie gaśnie.

NIEZAWODNOŚĆ WYMAGA CZASU

Niezawodność naszych inteligentnych drzwi automatycznych jest wynikiem naszego rygorystycznego podejścia do projektowania produktu: wymyśl, testuj, udoskonalaj, powtarzaj. 200 prototypów i 3 lata Procesu Doskonalenia firmy Omlet oznaczają, że te drzwi mogą przyjąć wszystko, co znajduje się w arsenale Matki Natury.

 • Przetestowano pod kątem pracy w temperaturach od -15°C do 65°C
 • Wodoodporna obudowa zgodna ze standardami IPX6
 • Mocna konstrukcja ABS
 • Wytrzymuje silne burze

Działa również bez aplikacji

Zbliżenie panelu sterowania smart Autodoor programowaneGo ręcznie
Zaprogramuj nasze inteligentne drzwi automatyczne z aplikacją lub bez

Nasze inteligentne drzwi automatyczne można programować i sterować nimi również za pomocą panelu sterowania w kurniku, bez aplikacji. Są tak samo skuteczne i niezawodne, niezależnie od tego, w jaki sposób ich używasz.

Spokój ducha w pudełku

Inteligentne pudełko Autodoor z przedstawioną zawartością
Wszystko, czego potrzebujesz, aby być SMART, znajduje się w pudełku

Nasze szczegółowe instrukcje, w tym filmy instruktażowe, przeprowadzą Cię krok po kroku przez proces montażu  i instalacji inteligentnych drzwi automatycznych. Pobierz aplikację, a znajdziesz się o krok bliżej swojego stada, gdziekolwiek jesteś.

Najczęściej zadawane pytania

Możesz wybrać pomiędzy ustawieniem światła, tj. wyborem, przy jakim poziomie światła dziennego kurnik powinien się otwierać i zamykać, ustawieniem czasu, tj. ustawieniem konkretnych godzin, o których wiesz, że Twoje stado wróciło do kurnika lub jest gotowe do wyjścia rano. Istnieje również tryb ręczny, w którym drzwi otwierają się i zamykają tylko po naciśnięciu przycisku.

W aplikacji możesz także zastąpić bieżące ustawienia, naciskając „Otwórz” lub „Zamknij”.

Dla bezpieczeństwa i spokoju ducha zastosowano również wbudowany system zabezpieczający przed całkowitym ręcznym otwarciem drzwi. Jak to zrobić, dowiesz się, sprawdzając instrukcję obsługi.

Możesz zmienić używane ustawienie, kiedy tylko chcesz, ale nie jest możliwe używanie różnych ustawień w tym samym czasie.

Kury są zwierzętami stadnymi i lubiącymi rutynę. W większości przypadków wracają do kurnika każdego wieczoru mniej więcej o tej samej porze. Obserwuj swoje kury przez kilka dni i zanotuj, kiedy mają tendencję do kładzenia się spać, i odpowiednio ustaw drzwi.

Jeśli podłączyłeś swoje drzwi do Wi-Fi, zalecamy użycie zasilacza sieciowego dostarczonego wraz z drzwiami. W ten sposób Twoje drzwi będą stale pod kontrolą, a Ty będziesz mógł korzystać z drzwi i aplikacji zgodnie z przeznaczeniem.

Możesz zasilać drzwi bateryjnie, ale aby oszczędzać energię, drzwi będą łączyć się z Wi-Fi tylko co dziesięć minut. Pomiędzy tymi przerwami nie będzie można od razu otworzyć ani zamknąć drzwi. Możesz kliknąć przycisk, aby je otworzyć lub zamknąć, ale czynność ta zostanie wykonana dopiero przy następnym połączeniu.

Jeśli podłączysz drzwi automatyczne do panelu słonecznego lub innego źródła zasilania, nie będziemy w stanie zaoferować żadnej gwarancji (wyraźnej lub dorozumianej), wsparcia ani porady w razie awarii.

Aplikacja Omlet jest dostępna w sklepie Google Play dla użytkowników Androida i App Store dla użytkowników iOS.

Wystarczy otworzyć odpowiedni sklep z aplikacjami i wyszukać „Omlet” lub skorzystać z poniższych linków:

Google Play

Sklep z aplikacjami na iOS

Drzwi automatyczne nie mogą być zamontowane w żadnym innym modelu kurnika Eglu niż Eglu Cube Mk1 i Mk2 Eglu Pro. Możesz jednak użyć zestawu akcesoriów i przymocować je do dowolnego wybiegu Omlet.

Istnieją dwa główne powody, dla których warto dodać oświetlenie do kurnika. Po pierwsze, posiadanie lampy w kurniku zachęci kury do powrotu na grzędę, gdy zapadnie zmrok. Jest to szczególnie dobre, jeśli masz jedną lub dwie kury, które zwykle pozostają na zewnątrz dłużej niż pozostałe.

Po drugie, warto mieć światło w kurniku, jeśli chcesz sprawdzić, co się dzieje ze swoimi kurami, gdy jest już ciemno, na przykład po powrocie z pracy lub tuż przed pójściem spać. Kurom nie będzie przeszkadzać, jeśli włączysz na minutę światło i zajrzysz do kurnika.

Lampa w kurniku wykorzystuje żarówkę LED o mocy 1,5 W. Jest to odpowiednik 15-watowej żarówki.

Sugerujemy wymianę baterii, gdy panel sterowania lub aplikacja wskazuje poziom 5% lub niższy. Dobrze jest regularnie sprawdzać baterie, aby upewnić się, że są w dobrym stanie.

Musisz używać drzwi automatyczne zgodnie z instrukcją obsługi, używając naszego zasilacza lub 4 baterii AA. Nie możemy zaoferować żadnej gwarancji (wyraźnej lub dorozumianej), wsparcia ani porady w przypadku podłączenia do drzwi automatycznych do jakichkolwiek innych form zasilania. Istnieje duże ryzyko, że możesz uszkodzić drzwi i produkt może nie działać zgodnie z przeznaczeniem.

Nie, silnik w drzwiach jest przeznaczony do otwierania drzwi w poziomie.

Tak, istnieje tryb ręczny, w którym drzwi otwierają się i zamykają tylko po naciśnięciu przycisku w aplikacji lub bezpośrednio na panelu sterowania. Aby zapewnić bezpieczeństwo i spokój ducha, zastosowano również wbudowany system zabezpieczający przed całkowitym ręcznym otwarciem drzwi. Sprawdź instrukcję obsługi, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Drzwi automatyczne przeznaczone są do użytku przez dorosłe kury i rozsądnie jest używać jedynie trybu ręcznego, gdy masz w stadzie pisklęta .

Panel sterowania wyposażony jest we wspornik montażowy, który można przywiercić w drewnie lub przymocować do siatki. Jeśli chcesz umieścić panel sterowania bezpośrednio na Eglu Pro lub Cube, będziesz musiał(a) dodać dodatkowy wspornik, który mocuje się na kurnik.

Drzwi Smart - wspornik panelu sterowania

W zestawie wspornik montażowy umożliwiający zamocowanie dowolnej siatki lub kurnika zrobionego samodzielnie.

Inteligentne automatyczne drzwi Eglu wspornik montażowy do panelu sterowania

Opcjonalny wspornik montażowy do Eglu Cube lub Pro.

Nie zapewniamy żadnego dedykowanego rozwiązania na przedłużenie kabla, ale sprzedajemy zamiennik, który może zostać użyty w tym celu. Jeśli chcesz przedłużyć kabel, sugerujemy porozmawiać z fachowcem, aby upewnić się, że zostanie to zrobione w sposób właściwy i bezpieczny.

Nie musisz korzystać z zasilania sieciowego, jeśli korzystasz z inteligentnych funkcji nowego panelu sterowania Omlet Smart. Zalecamy jednak zasilanie sieciowe tam, gdzie to możliwe, ponieważ poprawi to funkcjonalność produktu. Zasilanie sieciowe umożliwi centralce utrzymanie stałego połączenia Wi-Fi, co oznacza, że ​​gdy wyślesz polecenie do drzwi, zostanie ono wykonane niemal natychmiast. W przypadku baterii należy poczekać do 10 minut, aż panel sterowania się wybudzi i połączy z naszymi serwerami.

W przypadku korzystania z baterii przy zalecanych ustawieniach mocy szacujemy, że przy normalnym użytkowaniu należy spodziewać się ponad 2 miesięcy pracy baterii, zanim konieczna będzie ich wymiana.

Zależy to od siły sygnału Twojej sieci Wi-Fi, ale zaleca się, aby drzwi znajdowały się w odległości najwyżej 20 metrów od źródła Wi-Fi.

Zalecamy połączenie się z siecią bezprzewodową, w której korzystasz na telefonie, i ustawienie go w miejscu, w którym chcesz umieścić panel sterowania. Jeśli Twój telefon wskazuje dobry sygnał Wi-Fi, korzystanie z inteligentnych drzwi Omlet powinno odbywać się bez problemu. Jeśli Twój telefon pokazuje tylko jedną kreskę siły Wi-Fi lub nie wyświetla jej wcale, może się okazać, że sygnał jest zbyt słaby, aby panel sterowania mógł skutecznie działać. Możesz przenieść kurnik lub punkt dostępu, aby poprawić zasięg, lub kupić wzmacniacz zasięgu.

Nie, możesz sterować drzwiami i zmieniać ustawienia za pomocą panelu sterowania. Jeśli zasilasz drzwi z sieci, możesz po prostu skonfigurować je w normalny sposób i zaprogramować na panelu sterowania. Jeśli jednak chcesz używać baterii, początkowo będzie wymagana aktualizacja oprogramowania sprzętowego. Aby to zrobić, musisz:

 • Pobrać aplikację i połączyć panel sterowania z siecią Wi-Fi
 • Poczekać 5–10 minut na aktualizację oprogramowania sprzętowego
 • Przywrócić ustawienia fabryczne (sprawdź instrukcję obsługi, aby uzyskać informacje, jak to zrobić)
 • Wyjść z trybu wykrywania w panelu sterowania

Gdy już to zrobisz, możesz skonfigurować drzwi i panel sterowania w kurniku oraz zaprogramować żądane ustawienia. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z naszym zespołem ds. obsługi klienta.

Wszystkie ustawienia zapisywane są w panelu sterowania, dzięki czemu drzwi będą działać tak, jak sobie tego życzysz. Po przywróceniu połączenia będzie można nadal korzystać z aplikacji.

Tak, możesz udostępnić dostęp do drzwi rodzinie i znajomym, aby mogli zobaczyć stan drzwi i otrzymywać powiadomienia. Ty decydujesz, czy chcesz przyznać pełny dostęp, czy po prostu pozwolić danej osobie na sprawdzenie stanu drzwi.

Kabel, który otrzymasz wraz z drzwiami, ma 180 cm długości.

rozmiar i specyfikacja

Materiał:

Kopolimer ABS, cynkowane koła zębate, stalowe mocowania i klamry

Zasilanie:

Zasilanie sieciowe lub 4 baterie AA (brak w zestawie)

Wymiary produktu:

Framuga Drzwi: 49cm x 42cm x 5,5cm Panel sterowania: 14 cm x 13 cm x 4 cm Długość panelu sterowania: 200 cm Długość zasilającego: 180 cm

Wymiary opakowania:

56cm x 47cm x 7,3cm

UWAGA: Należy unikać czyszczenia drzwi automatycznych do kurnika chemikaliami przemysłowymi. Zalecamy czyszczenie tylko mydłem i wodą lub produktami do mycia i dezynfekcji bezpiecznymi dla zwierząt i pozbywanie się ptaszyńca kurzego jedynie za pomocą preparatu w postaci proszku.

Zweryfikowane Opinie

Inteligentne automatyczne drzwi do kurnika

4 gwiazdki:

0

3 gwiazdki:

0

2 gwiazdki:

0

1 gwiazdka:

0
Perfekcyjne wykonanie
Andrzej,
Przemyślane świetne funkcje, doskonałe wykonanie, mega przydatne.
Opinia o: Drzwi Automatyczne Omlet do Kurnika - Szare
Przeczytaj więcej opinii
 

Zdjęcia użytkowników

Wszystko zaczęło się od Omlet. Zobacz zdjęcia od naszych zadowolonych klientów.