Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Firma założona i prowadzona przez absolwentów designu

Wszystko zaczęło się w 2003 r., gdy czterech przyjaciół spotkało się w Royal College of Art w Londynie. Razem zaprojektowali nowy, rewolucyjny kurnik, który umożliwił trzymanie kurczaków w przydomowych ogrodach. Wyglądem przypominał igloo, więc w przebłysku geniuszu połączyli angieskie słowo 'egg' (jajo) ze słowem igloo, tworząc Eglu. Tak powstała legenda. Od tamtej pory designerskie produkty firmy Omlet codzień pomagają zwierzętom wieść szczęśliwe życie dzięki projektowaniu specjalnie z myślą o dobru i komforcie zwierząt. Myśl designerska zabrała nas jednak dalej i dzięki temu nasze produkty cieszą też oko właścicieli dzięki swojej innowacyjności, łatwości korzystania i fantastycznemu stylowi.

Możesz teraz poznać swoje zwierzęta bliżej

Misją Omlet jest przepracowanie idei wspólnego mieszkania zwierząt i ludzi, abyście mogli poznać swoje zwierzęta lepiej i zbudować jeszcze silniejszą więź. Zbudowaliśmy domki dla królików, które pozwalają im podążać za naturalnymi instynktami, kurniki, które zapewniają kurczakom całkowite bezpieczeństwo, a także klatki Qute, które wyglądają genialnie w Twojej sypialni, salonie lub kuchni i stają się naturalnym centrum rodzinnego życia.

Zaprojektowane tak, aby czyszczenie było szybkie i łatwe...

Nikt nie przepada za sprzątaniem odchodów! Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy wszystkie nasze produkty w taki sposób, aby było ich czyszczenie było łatwe i szybkie. Twoje zwierzę otrzymuje czysty dom, w którym będzie chciało mieszkać, a Ty otrzymujesz szczęśliwe zwierzę i jego domek, których pielęgnacja to sama przyjemność.

Najlepsza na świecie obsługa klienta

Każdy pracownik Omlet kocha zwierzęta i dołoży wszelkich starań, aby zapewnić Tobie i Twoim zwierzętom najlepsze możliwe produkty i usługi, ponieważ jesteście dla nas tak samo ważni jak Wasze zwierzęta dla Was samych. Jesteśmy dumni z naszej reputacji w branży producentów akcesoriów dla zwierząt i z wielką chęcią odpowiemy na listy od Was. Wyślij do nas maila na adres hello@omlet.co.uk z wszelkimi wątpliwościami, pytaniami i sugestiami. I, oczywiście, nie wahaj się przesłać nam zdjęć swoich zwierzaków, którymi chcesz się podzielić!

Omlet na świecie

Produkty Omlet są dostępne w Europie w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Włoszech, Holandii i Hiszpanii. Jesteśmy też obecni w USA, Australii i Nowej Zelandii. W ostatnim czasie otworzyliśmy się na nowe rynki w Danii, Szwecji, Kanadzie i właśnie Polsce!