Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Czy kura może być zwierzęciem domowym?

To było pierwsze pytanie, które zadali sobie nasi czterej założyciele na ostatnim roku kursu projektowania produktu w Royal College of Art w Londynie. Ukończyli uniwersytet latem 2003 roku z pierwszym prototypem Eglu, projektem kurnika, który rzucił wyzwanie normom i marzeniom o udomowionych kurach w każdym gospodarstwie domowym.

Co stoi za naszymi projektami?

Przez 20 lat to dociekliwe podejście do projektowania stworzyło niezwykłe produkty, które zbliżają ludzi i zwierzęta. Nasze pytania czynią inżynierów marzycielami, obserwującymi i uczącymi się zachowań naszych zwierząt; projektujemy rozwiązania, które każą zadać sobie pytanie – dlaczego nie wymyślono tego wcześniej?

Społeczność ciekawskich

Nasza Społeczność Ciekawskich być może zaczęła się od czterech osób, ale rozrosła się do globalnej społeczności tysięcy troskliwych właścicieli zwierząt domowych. Wśród nich każdy wie co jest najlepsze dla jego zwierząt i nie koniecznie postępuje zgodnie z oczekiwaniami innych.

Jesteśmy Omlet, firmą oferującą produkty dla zwierząt, która nieustannie zadaje pytania. Od 2004 roku postanowiliśmy na nowo zastanawiać się nad każdym aspektem hodowli i opieki nad zwierzętami. Nasi projektanci produktów są na pierwszym miejscu. Najpierw zadają pytania, aby później móc stworzyć coś niepowtarzalnego.

Wasze pytania stworzyły te produkty

Nowość

KURY I KURCZAKI
Eglu profesjonalny kurnik zaprojektowany przez Omlet dla maksymalnie 15 kurczaków
eglu pro

Czy więcej kur może oznaczać mniej pracy?

Już od 7 299,00 zł

KOTY
Switch sizalowy podświetlany drapak dla kota - kremowy
switch

Czy technologia może zaspokoić naturalne potrzeby mojego kota?

Już od 199,00 zł

KURY I KURCZAKI
Automatyczne drzwi do kurnika zielone
aUTOMATYCZNE DRZWI

Czy codziennie muszę być rannym ptaszkiem?

Już od 1 095,00 zł

KURY I KURCZAKI
Eglu kurnik Cube zaprojektowany przez Omlet dla maksymalnie 10 kurczaków
EGLU CUBE

A co by było, gdyby kurnik można było łatwo wyczyścić?

Już od 2 960,00 zł

PSY
LuxleGowiska dla psów ury -. Topology
legowiska dla psów

Czy legowisko może żyć wiecznie?

Już od 249,00 zł