Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Grzywacz imbirowy

Historia i wygląd

Grzywacz imbirowy to krzyżówka karmazyna z lekką odmianą rasy sussex. Mają głęboką pierś, ładnie ułożone skrzydła oraz ogon skierowany prosto w górę. Nogi są nieopierzone i bladożółte. Mają 4 palce na każdej stopie. Grzebień jest średnich rozmiarów, lico gładkie i czerwone ze średniej wielkości dzwonkami i małżowinami.

Zachowanie i hodowla

Grzywacz imbirowy słynie ze swojej nieśności - składa duże brązowe jaja. Same kury są łagodne, przyjazne i ciekawskie. Są też wyjątkowo łatwe w oswojeniu, najlepiej nadają się do wolnego chowu i uwielbiają polować na robaki w trawie. Idealne z nich zwierzęta domowe dzięki wrodzonej delikatności i miłym usposobieniu.

Odmiany

Upierzenie grzywaczy imbirowych to przede wszystkim czerwień z czarnymi lub białymi piórami w ogonie.

Powiązane produkty

Grzywacz imbirowy Pictures

Grzywacz imbirowy na sprzedaż

Ważna informacja: Wszystkie kurczaki wystawione tutaj na sprzedaż należy odebrać osobiście od hodowcy. Sprzedawca czy Omlet nie dostarczają kurczaków do Kupującego. Kwestie płatności oraz wyboru konkretnych kurczaków należy omówić podczas bezpośredniego kontaktu ze Sprzedawcą

Sell Yours Here

To nic nie kosztuje!


Przepraszamy, w tej chwili żaden kurczak rasy Grzywacz imbirowy nie jest wystawiony na sprzedaż

Najnowsze opinie na temat rasy Grzywacz imbirowy

There are not yet any reviews for this breed. Click here to write one.