Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Zostań Partnerem Omlet i zarabiaj prowizję


Zostając partnerem Omlet, możesz zarabiać 5% prowizji od każdej sprzedaży generowanej na swojej stronie internetowej, blogu lub koncie w mediach społecznościowych.

Wystarczy, że umieścisz wygenerowany specjalnie dla Ciebie link do naszej strony gdzieś na swojej platformie. Jeśli ktoś kliknie w link i złoży zamówienie, otrzymasz od nas prowizję!
Jakie są korzyści z Programu Partnerskiego Omlet?

 • Przede wszystkim możesz zarobić przy niewielkim wysiłku i zamienić swoją witrynę, bloga lub kampanie marketingowe e-mail w dochód.
 • Nie ma żadnych kosztów początkowych ani bieżących, możesz zacząć zarabiać od razu.
 • Możesz promować nasze produkty bez konieczności ich gromadzenia, więc nie ponosisz żadnego ryzyka.
 • Cała komunikacja z klientem, wysyłka i zwroty są obsługiwane przez Omlet i nasz wewnętrzny Zespół Obsługi Klienta.
 • Możesz wybrać, które produkty reklamujesz swoim obserwatorom lub klientom i jak chcesz je promować.
 • Możesz zmienić linki w zależności od sezonu lub zamienić link na baner, kiedy tylko chcesz. • Dlaczego warto reklamować produkty Omlet?

  Produkty Omlet są natychmiast rozpoznawalne i nie przypominają niczego innego na rynku pod względem wzornictwa i jakości. Aktywnie pracujemy nad świadomością marki i produktu oraz inwestujemy w nią, dzięki czemu jest wysoce prawdopodobne, że klienci, którzy zobaczą produkty Omlet na Twojej platformie, już słyszeli o naszej marce.

  Mamy zespół projektantów, którzy nieustannie pracują nad nowymi produktami, więc zawsze będzie coś ekscytującego do pokazania swoim klientom lub obserwatorom.

  Jeśli masz jakieś pytania lub chciałbyś promować produkt na swojej platformie, wyślij e-mail do marketing@omlet.com.


  Utwórz konto Omlet i zaloguj się klikając tutaj. Kliknij przycisk „Program partnerski” w menu po lewej stronie ekranu. Będziesz wtedy mógł wprowadzić dane strony internetowej, na której będziesz umieszczać swoje linki partnerskie. Może być to również konto w mediach społecznościowych!

  Po skonfigurowaniu pomarańczowy baner pojawi się u góry ekranu podczas przeglądania strony internetowej Omlet. Odwiedź stronę, do której chcesz utworzyć link na swojej platformie na przykład stronę Automatycznych Drzwi do Kurnika. Kliknij w napis Link do tej strony, a system utworzy link i fragment kodu HTML, który możesz wkleić na swoją witrynę.

  Możesz również pobrać banery i umieścić je na swojej stronie internetowej. W tej chwili są one dostępne dla produktów dla kur, kotów i psów.

  Link, który tworzysz po kliknięciu w pomarańczowy baner, jest unikalny i zawiera informacje o Twojej witrynie. Gdy ktoś kliknie ten link w Twojej witrynie, Omlet wie, że dana osoba pochodzi od Ciebie. Nawet jeśli opuści stronę Omlet i wróci na nią ponownie, nadal wiemy, że ta osoba pochodzi od Ciebie. Działa to do 60 dni od oryginalnego kliknięcia.

  Otrzymasz prowizję partnerską od wszystkiego, co klient kupi na stronie Omlet w ciągu tych 60 dni. Klient nie musi kupować produktu, do którego udostępniasz link aby otrzymać prowizję. Będziemy mogli śledzić Twój identyfikator partnera, gdy klient porusza się po witrynie. Oznacza to, że jeśli kliknie link do Drzwi Automatycznych na Twojej stronie, ale ostatecznie kupi Eglu Go, nadal otrzymasz swoją prowizję partnerską.

  Możesz utworzyć dowolną liczbę linków do dowolnej liczby stron.

  System będzie śledzić kliknięcia linków, wyświetlenia banerów, zamówienia i prowizje, a na Twoim koncie Omlet możesz zobaczyć, skąd pochodzą Twoje prowizje i ile kliknięć uzyskują różne linki, co może pomóc Ci dowiedzieć się, które linki działają najlepiej.

  Po zarobieniu prowizji możesz poprosić o jej przelanie na konto PayPal lub konto bankowe. Prowizja zostanie wypłacona 30 dni po wysłaniu zamówienia do klienta (jest to spowodowane tym, że klienci mogą zwrócić produkt do 30 dni po jego otrzymaniu). Należy pamiętać, że prowizja w wysokości 5% naliczana jest od wartości zamówienia z wyłączeniem podatku i z wyłączeniem kosztów dostawy.

  Nie, możesz dodać linki do dowolnego rodzaju strony internetowej, bloga lub konta w mediach społecznościowych, o ile nie zawierają one treści, które są w jakikolwiek sposób niezgodne z prawem, szkodliwe, zawierające groźby, obsceniczne, nękające, dyskryminujące, zniesławiające lub w inny sposób budzące zastrzeżenia; ułatwiające lub promujące przemoc, terroryzm lub jakąkolwiek inną działalność przestępczą; mające charakter jednoznacznie seksualny; naruszające lub lub zachęcające do naruszania jakichkolwiek praw własności intelektualnej należących do dowolnej strony.