Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Opinie klientów

Znajdziesz tutaj wybór najlepszych opinii i porad, którymi podzielili się nasi klienci. Jeśli chcesz napisać opinię na temat jednego z naszych produktów, na każdej stronie produktu znajdziesz przycisk 'Napisz opinię'.

5 gwiazdek:

132

3 gwiazdki:

0

2 gwiazdki:

0

1 gwiazdka:

0
Drapak Switch - kolor kawowy
Uwielbiam ten drapak!
Elaina,
Bardzo podoba mi się ten drapak. Jest najlepszy, jaki kiedykolwiek posiadałem, a na przestrzeni lat kupiłem ich sporo. Switch wygląda atrakcyjnie, jest bardzo wytrzymały, a światła to tylko dodatek. Mam 2 chłopców rasy Maine Coon, którzy uwielbiają drapać i odkryłem, że zwykłe słupki z linki sizalowej wytrzymują tylko kilka miesięcy, zanim linka odpadnie, a słupek wygląda obrzydliwie i wymaga wymiany, jednak ten słupek Switch nadal po kilku miesiącach użytkowania wygląda jak nowy. Kolejną zaletą tego drapaka jest to, że jest wyższy niż inne, które miałem, co oznacza, że moje duże koty mogą się rozciągnąć i używać słupka jak drzewa. Jestem tak zadowolony ze słupka Switch, że rozważam zakup drugiego, aby moje koty miały także jeden drapak na piętrze.
Opinia o: Drapak Switch - kolor kawowy
Verified Omlet Product Tester
Drapak Switch Light Up - kolor kremowy
Polecam z czystym sumieniem!
Gemma,
Idealny drapak dla kota — jest nie tylko niezwykle praktyczny dla moich kotów, ale ma też ten świetlny dodatek, który zachęca je do korzystania z niego! Co więcej, jest to produkt, który estetycznie dobrze pasuje do mojego domu i nie powoduje bólu oczu, co zwykle zdarza się w przypadku dużych drapaków dla kotów! Zdecydowanie polecam!
Opinia o: Drapak Switch Light Up - kolor kremowy
Verified Omlet Product Tester
Drapak Switch Light Up - kolor kremowy
Fantastyczny drapak!
Kay,
Podświetlenie LED to fantastyczny dodatek do drapaka Omlet. Atrakcyjne kolory, możliwość wyboru wzorów i sekwencji ruchomych bawią moje koty, jednocześnie zachęcając je do korzystania z drapaka. Ja i moje koty jesteśmy nimi zachwycone. Dziękuję Omlet!
Opinia o: Drapak Switch Light Up - kolor kremowy
Verified Omlet Product Tester
Drapak Switch Light Up - kolor kawowy
Kolejny świetny produkt od Omlet
Ashley,
Moja rodzina i ja uwielbiamy ten produkt. To świetna zabawa nie tylko dla naszego starszego kota, ale także dla naszych psów. Działa także uspokajająco na ludzką część rodziny. Podoba mi się to, że do wyboru jest kilka różnych wzorów i kolorów światła LED. Kolejny świetny produkt Omlet.
Opinia o: Drapak Switch Light Up - kolor kawowy
Verified Omlet Product Tester
Kurnik Eglu Cube z wybiegiem (2m) - Zielony
piękny i prosty
Jerzy,
Doskonały. Proste i skuteczne rozwiązania .Łatwy w montażu i demontażu. Estetyczny. Moje karzełki kochiny zadowolone. Zmieści się ich więcej jak 10szt.POLECAM!
Opinia o: Kurnik Eglu Cube z wybiegiem (2m) - Zielony
Osoba, która zostawiła opinię posiada 4-6
Kurnik Eglu Cube - Zielony
Uwielbiamy go!!! ❤️🐔
Barbara,
To już nasz drugi kurnik ❤️
Opinia o: Kurnik Eglu Cube - Zielony
Osoba, która zostawiła opinię posiada 6-8
Drzwi Automatyczne Omlet do Kurnika - Szare
Perfekcyjne wykonanie
Andrzej,
Przemyślane świetne funkcje, doskonałe wykonanie, mega przydatne.
Opinia o: Drzwi Automatyczne Omlet do Kurnika - Szare
Topology Dog Beds Small - Baranek fioletowa with Drewniane - Kwadratowe Feet
Jestem zachwycona!
Monika,
Mam dwa Australian cattle dogs i border terrier i cała trójka jest zachwycona. Jakość posłania super, kontakt z klientem na najwyższym poziomie. Polecam 😊
Opinia o: Topology Dog Beds Small - Baranek fioletowa with Drewniane - Kwadratowe Feet
Osoba, która zostawiła opinię posiada 2-4 Australian cattle do
Poduszka dla psów rozmiar L - Midnight Meadow
Łatwe do prania!
Doug, Oxfordshire,
Kupiłem legowisko z pokrowcem Midnight Meadow jako prezent dla psa mojej mamy na Dzień Matki i jest idealne. Jej pies ma to samo łóżko od prawie 3 lat i miało już mnóstwo dziur w miejscach, w których pies je pogryzł, mama skarżyła się, że trudno je też wyczyścić, ponieważ jest w jednym całym kawałku bez możliwości zdjęcia pokrowca i jego wyschnięcie po praniu zajmowało bardzo dużo czasu. Teraz wystarczy odpiąć sam pokrowiec i wyprać go w pralce. Psu zajęło trochę czasu, aby się do tego przyzwyczaić, jak można się było spodziewać, ale teraz nie możemy go z tego wyciągnąć. Mama też uwielbia kwiecisty wzór. Ten prezent zdecydowanie przebija bukiet kwiatów, bo będzie cieszył długie lata!
Opinia o: Poduszka dla psów rozmiar L - Midnight Meadow
Poduszka dla psów rozmiar S - Contour Grey
Pod wrażeniem!
Jim,
Pip absolutnie uwielbia swoje nowe łóżko. Miałem problem z wyborem między modnymi wzorami, ale zdecydowałem się na szary Contour Grey. Dzięki praktycznemu designowi możemy łatwo przenosić poduszkę miedzy domem i samochodem. Jesteśmy pod wrażeniem jakości!
Opinia o: Poduszka dla psów rozmiar S - Contour Grey