Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Opinie klientów

Znajdziesz tutaj wybór najlepszych opinii i porad, którymi podzielili się nasi klienci. Jeśli chcesz napisać opinię na temat jednego z naszych produktów, na każdej stronie produktu znajdziesz przycisk 'Napisz opinię'.

5 gwiazdek:

122

3 gwiazdki:

0

2 gwiazdki:

0

1 gwiazdka:

0
Kurnik Eglu Pro z wybiegiem (4m) i kołami
Bardzo zadowolona
Kalin,
Kupiłam kurnik od Omlet zamiast budować własny i jestem szczęśliwa, że tak zrobiłam. Składanie kurnika zajęło mi około 3 dni, co wydaje się dość długim czasem, ale jestem pewna, że i tak zaoszczędziłam mnóstwo czasu w porównaniu z samodzielnym budowaniem drewnianego kurnika. Jestem bardzo zadowolona z jakości i funkcji… Wiem, że dzięki nim zaoszczędzę mnóstwo czasu i energii na opiece nad moimi kurkami.
Opinia o: Kurnik Eglu Pro z wybiegiem (4m) i kołami
Ogrodzenie Omlet - Dodatkowe Słupki Obwodowe - 5 Słupków
Ogrodzenie dla Kur Omlet
Marcin, Pomorskie,
Ogrodzenie świetnie się sprawdza. Można je dowolnie ustawiać i zmieniać miejsce. Jest trwałe i wystarczająco wysokie. Zdecydowanie polecam.
Opinia o: Ogrodzenie Omlet - Dodatkowe Słupki Obwodowe - 5 Słupków
Osoba, która zostawiła opinię posiada 6-8
Kurnik Eglu Pro
Znów czuję się bezpiecznie. UCZCIWA RECENZJA
Christa,
Uwielbiam mój kurnik Omlet pro. Po bezlitosnej wizycie szopa w kurniku, poczułam się załamana i bezsilna. Zaczęłam szukać bezpieczniejszych kurników i pojawił się omlet. Trochę poza moim przedziałem cenowym jako samotnego rodzica, ale bezpieczeństwo moich kur jest bezcenne. Udało się zaoszczędzić trochę pieniędzy i w końcu moje kury doczekały się nowego domu. Wysyłka była superszybka. Zamówiłam w czwartek, a połowa dotarła w sobotę, druga połowa w niedzielę. Zbudowanie kurnika z przesłanych części zajęło mi 8 godzin. Ale mieszkam też w środkowej Florydzie, gdzie upał jest nie do zniesienia. Jest dostępny film instruktażowy, w którym możesz obejrzeć proces składania kurnika krok po kroku, więc naładuj swój telefon, lol. Nie ma żadnych problemów z konfiguracją. Materiały są bardzo mocne. Kurnik utrzymać moją wagę, gdy się o niego opierałam, próbując wszystko dokręcić. Byłem tym zaskoczona. Kupiłam też drzwi automatyczne i lampę. Jedyny minus, jaki zauważyłam, to to, że w środku robi się bardzo gorąco. Jeśli mieszkasz na Florydzie, gdzie w porze lunchu temperatura z łatwością osiąga 37 stopni, będziesz potrzebować wentylatora. Dowiedziałam się, że planowany jest dedykowany wentylator do Eglu Pro ale jeszcze nie ma go w sprzedaży. Więc jeśli myślisz, że możesz zostawić kurnik na słońcu i wszystko będzie w porządku, to mylisz się. Twoje kury nie będą chciały w nim spać. Sama włożyłam głowę do środka i natychmiast zaczęłam się pocić pod wpływem ciepła i wilgoci w powietrzu. Kupiłam tani wentylator biurkowy, użyłam przedłużacza i włożyłam go do kurnika i wszystkie kury w końcu weszły do środka i położyły się w nim spać. Chcę tylko przekazać to ostrzeżenie każdemu, kto kupuje kurnik w kraju, gdzie panują wysokie temperatury. Na pewno będziesz potrzebować zacienionego miejsca. Poza tym jest niesamowity. Tak łatwy do czyszczenia, a jednocześnie trwały i mocny.
Opinia o: Kurnik Eglu Pro
System tuneli do kojca - tunel
Dokładnie to, czego szukałem, kupując wybieg dla kota!
Tracie, Florida,
Tunele od firmy Omlet są dokładnie tym, czego szukałem kupując kojec dla kota. Moja księżniczka jest najszczęśliwsza, gdy ma dostęp do świata zewnętrznego i może przychodzić i wychodzić z domu na własnych warunkach. Ale ona też potrzebuje ograniczeń, bo lubi przynosić mi prezenty. Nie mam nic przeciwko okazjonalnemu wyławianiu jaszczurki z miski z wodą, ale wężom mówię nie. Tunele zapewniają mojemu kotu (i mojemu zdrowiu psychicznemu) bezpieczny dostęp do wybiegu i z powrotem do domu. Konfigurowanie jest proste - wystarczy kilka kroków. Sam montaż wymaga nieco większej ostrożności, ponieważ mocowanie tunelu do skrzynki okiennej lub wybiegu wymusza wycięcie wejścia w istniejącej konstrukcji, więc zacznij od małego rozmiaru i powiększaj na zewnątrz. Zawsze możesz powiększyć punkt dostępowy. Najtrudniejszą częścią instalacji było PRZENIESIENIE mojego istniejącego kojca. Konstrukcja jest solidna (i ciężka). Trawa przerosła osłonę zabezpieczającą przed kopaniem mocującą konstrukcję do podłoża, dlatego konieczne było wykopanie konstrukcji. Ale wybieg wytrzymał burzę tropikalną w zeszłym sezonie huraganów, więc wiem, że jest bezpieczny.
Opinia o: System tuneli do kojca - tunel
Verified Omlet Product Tester
System tuneli do kojca - tunel
Świetny dodatek jeśli posiadasz już wybieg dla kota!
Lusiana, NSW,
Tunele stanowią doskonałe uzupełnienie istniejącego kojca dla kota. Zapewniły moim kotom dodatkową stymulację. Uwielbiają wchodzić do tuneli, aby dostać się do wybiegu. Czasem po prostu siedzą w tych tunelach i obserwują otoczenie z góry. Sam produkt jest bardzo wytrzymały i łatwy w montażu. A te małe klipsy są genialne!
Opinia o: System tuneli do kojca - tunel
Verified Omlet Product Tester
Kurnik Eglu Pro z wybiegiem (4m) i kołami
EGLU PRO -
Martin, Utah,
Jak na razie bardzo mi się to podoba, jest o wiele więcej miejsca dla dziewczyn, a trzy tace na odchody są bardzo łatwe do opróżniania i mycia.
Opinia o: Kurnik Eglu Pro z wybiegiem (4m) i kołami
Kurnik Eglu Pro z wybiegiem (4m) i kołami
Co za zmiana!
Sam,
WOW!! Jestem zakochany. Mam Omlet Eglu Cube i nie potrzebowałem w zasadzie nowego kurnika, bo po 5 latach Eglu jest nadal w idealnym stanie. Jednak wiedziałem, że nadejdzie dzień, w którym kupię więcej kur, więc wiedziałem, że muszę kupić Pro, gdy tylko go zobaczyłem. Omlet słucha swoich klientów, a ulepszenia są niesamowite! Budki lęgowe są naprawdę ładne, mają drzwi na zawiasach, mocniejszą ramę wokół wejścia i łatwy dostęp pod kurnikiem. Jestem podekscytowany wszystkimi dostępnymi dodatkami. Sam kurnik ma okienko, miejsce na automatyczne drzwi (również produkt 5-gwiazdkowy), kamerę i wentylator. Nie mogę wystarczająco nachwalić się tego produktu. To jest ponad to, czego się spodziewałem! Wart każdego grosza, bo posłuży Ci przez całe życie.
Opinia o: Kurnik Eglu Pro z wybiegiem (4m) i kołami
Kurnik Eglu Pro z wybiegiem (4m) i kołami
Prawdziwy game-changer
Katherine, Texas,
Pożegnaj ciasne kurniki! Kurnik Omlet Eglu Pro to prawdziwa rewolucja dla tych z nas, którzy nigdy nie mają dość dokupowania nowych kur! Z miejscem dla maksymalnie 15 bantamek, jego oryginalna konstrukcja stawia na pierwszym miejscu zarówno przestrzeń, jak i bezpieczeństwo, a możliwość zamykania budek lęgowych na noc sprawia, że ​​utrzymanie ich w czystości jest dziecinnie proste! Jest to pozycja obowiązkowa dla hodowców kur, którzy chcą mieć coraz większe stada!
Opinia o: Kurnik Eglu Pro z wybiegiem (4m) i kołami
Kurnik Eglu Pro z wybiegiem (4m) i kołami
The Eglu Pro is the one for you!
Jenna,
Łatwo się przekonać, ile uwagi włożono w projekt nowego Eglu Pro, wszystkie funkcje są optymalne zarówno dla kur, jak i hodowców. Moimi ulubionymi elementami projektu są prawdopodobnie uchylne drzwiczki do budek lęgowych, dzięki którym moje dzieci mogą łatwo zbierać jaja, oraz podwójne drzwi z tyłu wybiegu, dzięki którym mam łatwy dostęp. Ponadto, pomimo większych rozmiarów Pro, można go zaskakująco łatwo przenosić. Oooh… zapomniałem o mojej NAJBARDZIEJ ulubionej funkcji… automatycznych drzwiach do kurnika. Nie wiem, jak sobie bez nich radziłem! Wypróbowałem kilka innych prefabrykowanych kurników i żaden nawet nie zbliżył się do Eglu pod względem jakości w stosunku do ceny. Pro jest wyjątkowo dobrze wykonany, bardzo bezpieczny i łatwy do czyszczenia. Jeśli chcesz mieć trwały, innowacyjny dom dla swoich kur i zaprojektowany przez ludzi, którzy rozumieją kurczaki, Eglu Pro jest dla Ciebie!
Opinia o: Kurnik Eglu Pro z wybiegiem (4m) i kołami
Kurnik Eglu Pro z wybiegiem (4m) i kołami
Kocham Eglu Pro!
Jessica,
Ten kurnik jest idealnym dodatkiem do mojej przydomowej farmy. Nigdy nie muszę się martwić drapieżnikami, ponieważ zarówno solidny wybieg, jak i kołnierz chroniący przed kopaniem tuneli, chronią moje kurczaki. Dodanie uchylnych drzwi do budki lęgowej i regulowanych otworów wentylacyjnych udowadnia, że ​​firma Omlet zawsze słucha swoich klientów i naprawdę dba o bezpieczeństwo i zdrowie trzymanych w niej kur. Codzienne przenoszenie go na świeżą trawę jest proste i sprawia, że ​​trzymanie kur staje się łatwe i przyjemne!
Opinia o: Kurnik Eglu Pro z wybiegiem (4m) i kołami