Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Nankin

Naga kobieta Nagi mężczyzna

Nankin Historia i wygląd


Nankiny to jedne z prawdziwych bantamów, tzn. takich ras karłowatych, które nie mają swoich większych odpowiedników. Rozmiarem są bardzo podobne do sebrytek. Wedle niektórych badaczy zagadnienia, to nankinów użyto do uzyskania sebrytek, co oznaczałoby w konsekwencji, że sama rasa Nankinów jest bardzo stara. Kraj ich pochodzenia jest przedmiotem dyskusji, ale bardzo prawdopodobne, że do Europy Nankiny przybyły z Indii.

Nankin Zachowanie i hodowla


Nankiny to wytrzymałe ptaki, które powoli dorastają. Składają bardzo małe jaja o kremowo-białych skorupkach. Kury bardzo łatwo stają się kwokami, a później są troskliwymi matkami. Nieźle znoszą zamknięcie w wolierze czy na wybiegu. Niektóre z nich lubią latać i uciekać, inne z kolei są przyjazne i garną się do człowieka. Koguty jednak potrafią być agresywne.

Nankin Odmiany


Korpus nankinów jest złoty z czarnymi głównymi sterówkami i sierpówkami. Grzebień jest albo pojedynczy, albo różyczkowy. Nogi przybierają kolor niebieski lub biały. Nankiny typem przypominają sebrytki, a upierzeniem kury New Hampshire.

Nankin Status


Rasa zagrożona wyginięciem.

Nankin Pictures

„Zupa Nankin”… Małe Nankiny śpią lepiej w płytkiej misce.
Potrafię się dumać
Freddie w dobrej formie

Nankin na sprzedaż


Ważna informacja: Wszystkie zwierzęta wymienione tutaj można jedynie odebrać osobiście. Nie mogą one zostać dostarczone przez sprzedawcę ani przez firmę Omlet. Sprzedawca prześle Ci swoje dane kontaktowe w celu ustalenia płatności i odbioru.
Sell Yours Here
To nic nie kosztuje!
Przepraszamy, w tej chwili żaden kurczak rasy Nankin nie jest wystawiony na sprzedaż

Najnowsze opinie na temat rasy Nankin


There are not yet any reviews for this breed. Click here to write one.