Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Drapaki dla kotów

Nasze drapaki dla kotów wykonane są w sposób zrównoważony z wytrzymałego sizalu i tektury, dzięki czemu wytrzymują niekończące się sesje drapania. Gdy zostaną zużyte przez pazurki Twojego kota, po prostu wyrzuć materiał do recyklingu, zastąp go nowym wkładem i zachowaj podstawę. Tak, to już naprawdę ostatni drapak dla kota, jaki kiedykolwiek kupisz.
Filtry
Przedział cenowy
Wpisz cenę min. i max. lub użyj suwaka.
 
 
Kolor
Model
Produkt
Materiał
Od nowa
Prześlij swoje zgłoszenie
249,00 zł 199,00 zł
Sprawdzam stan magazynowy...
199,00 zł 159,00 zł
Sprawdzam stan magazynowy...
249,00 zł 199,00 zł
Sprawdzam stan magazynowy...
199,00 zł 159,00 zł
Sprawdzam stan magazynowy...
54,99 zł 43,00 zł
Sprawdzam stan magazynowy...
54,99 zł 43,00 zł
Sprawdzam stan magazynowy...
89,99 zł 71,00 zł
Sprawdzam stan magazynowy...
20,00 zł 16,00 zł
Sprawdzam stan magazynowy...
549,00 zł 439,00 zł
Sprawdzam stan magazynowy...
748,00 zł 648,50 zł
Sprawdzam stan magazynowy...
199,00 zł 159,00 zł
Sprawdzam stan magazynowy...
obejrzano 11 z 11 produktów
Pokaż więcej

Znajdź najlepszy drapak dla swojego kociego przyjaciela

Koty używają drapaków do pielęgnacji pazurów, wyładowania stresu i niepokoju lub po prostu do leczenia nudy. W przypadku kotów drapanie jest przyjemne dla ich pazurów, łap i ciała. Nasza szeroka gama drapaków dla kotów zapewnia Twojemu kotu idealne miejsce do drapania, chroniąc jednocześnie Twoje meble i dywany przed jego pazurami.

3 powody, dla których warto kupić drapak dla kota marki Omlet

W Omlet nieszablonowe myślenie jest naszą pasją. Potrzeby i komfort Twojego kota są naszym najwyższym priorytetem. Wszystkie nasze drapaki dla kotów mają następujące podstawowe zalety:

  • Wytrzymałość: Solidne słupki do drapania są wytrzymałe i wytrzymują naturalne zachowanie kocich pazurów i nawet bardzo intensywne drapanie. Zbudowane, aby wytrzymać próbę czasu i łap Twojego kota.
  • Ekologiczne: Zaprojektowaliśmy nasze drapaki dla kotów tak, aby mieć pewność, że wystarczy wymienić w nich tylko to, co zostanie zużyte, niezależnie od tego, czy jest to karton czy sizal. Poddaj recyklingowi lub kompostuj i przygotuj nowe miejsce do drapania, korzystając ze świeżego opakowania uzupełniającego lub rękawa.
  • Rozrywka: Wiemy, że koty potrafią być kapryśne i czasami potrzebują odrobiny zachęty. Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy drapak dla kota Switch z 1260 dostosowywanymi programami oświetlenia otoczenia, dzięki którym Twój kot będzie drapał godzinami.

Stwórz ulubione miejsce do drapania dla swojego kota

Jeśli chodzi o dostosowanie się do naturalnych zachowań Twojego kota, Omlet Ci pomoże. Stwórz idealne miejsce do drapania dla kota za pomocą jednego z naszych drapaków. Od wysokich słupków do drapania do wielokrotnego napełniania, po podświetlony drapak sizalowy. Wszystkie podstawy wykonane są z wytrzymałego bambusa i stali, dzięki czemu już nigdy nie będziesz musiał(a) wymieniać całego drapaka.

Opieka nad kotem według Omlet

W Omlet zrozumienie zachowań i naturalnych instynktów Twojego kota jest częścią naszej działalności. W ten sposób rzucamy wyzwanie normom w zakresie pielęgnacji zwierząt i tworzymy produkty, które zapewniają Twojemu kotu dokładnie to, czego potrzebuje i czego pragnie. Od przygód na drzewkach wspinaczkowych po zewnętrzne place zabaw dla kotów, dajemy Ci możliwości zdobycia wszystkiego, czego potrzebujesz, aby uszczęśliwić swojego kota. A kiedy Twój kot jest szczęśliwy, Ty jesteś szczęśliwy i to jest dla nas najważniejsze!