Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Cream Legbar

Cream Legbar Historia i wygląd


Cream Legbar to rasa czubatej kury, którą się znakomicie seksuje po kolorze ich upierzenia. Jest to stara rasa, która powstała w latach 30’ XX wieku ze skrzyżowania brązowych leghornów, kreskowanej kury Plymouth Rock, z dodatkiem Araucany. Są to ptaki słusznej postury i o dobrze rozwiniętych mięśniach, swoim kształtem ciała trochę przypominają marchewkę - szerokie w barkach robią się węższe w kierunku kupra. Skrzydła są duże i trzymane blisko ciała, a tył ciała długi i spłaszczony z ogonem skierowanym pod kątem 45° w stosunku do tyłu. Głowa ma mocny dziób i duży sterczący pojedynczy grzebień wyposażony w 5 do 7 wypustków. Kurczaki te mają także czub, który jest skierowany do tyłu i znajduje się za grzebieniem. Czub jest mniejszy u samców, a większy u samic. Lico jest gładkie z lekko obwisłymi kremowymi zausznicami oraz długimi i cienkimi dzwonkami, natomiast szyja jest długa i dobrze opierzona. Kurczaki tej rasy mają żółty dziób, czerwone lico, grzebień i dzwonki. Żółte skoki i stopy są silne i nieopierzone z czterema regularnie rozłożonymi palcami.

Cream Legbar Zachowanie i hodowla


Samiec waży od 2,7 do 3,15 kg, a samica od 2 do 2,7 kg.

Cream Legbar Odmiany


Samce mają kremowo paskowane pióra na grzbiecie, które przechodzą w ciemnoszare paski z kremowymi końcami z tyłu ciała. Siodło i barki są w większości kremowo paskowane z ciemnoszarymi akcentami. Lotki pierwszego rzędu są ciemnoszaro paskowane, a lotki drugiego rzędu do tego mają kremowe zakończenia. Pierś i ogon są ciemnoszaro paskowane, a czub jest szaro-kremowy. Samica ma pióra grzbietowe delikatnie paskowane na kremowo. Pierś jest prawie w kolorze łososiowym, a reszta ciała srebrno-szara z szerokim paskowaniem. Skrzydła są szaro nakrapiane, a srebrno-szary ogon posiada paski w jaśniejszym odcieniu.

Cream Legbar Status


Dość popularna rasa.

Cream Legbar Pictures

Sheila kremowy legbar na drapanie po ogrodzie
Kremowa kura na nogi
Dwa kurczaki z kremowym legarem
Popraw ubarwienie puchu u samic piskląt z belką udową.
Kura Legbar, pierwszy raz na trawie.
Hodowla legbarów cieszących się słonecznym dniem.
21 tygodni.
Kremowe pałąki na nogi
Legbar żeński
Kourtney i Kim jest trzecia Khloé jako ich wszystkie siostry i robią wielkie zamieszanie z powodu wszystkiego, co myśleliśmy, że kardashianie pasują do nich jako imię.
oswajanie kremowego czubka na nogi
kremowy kurek na nogi (właściciel: Alan Downey)
Jajka z kremem Legbar
18-tygodniowy kremowy chłopiec na nogi
Kremowy lęgowy chłopiec na nogę
Kremowe pisklęta na nogi ~ 2 chłopców i 1 dziewczynka w wieku 6 dni
krem na nogi im
picie na słońcu
Krem czytelny
Kremowy legar matki i syna
Kremowy legbar męski z kurczaka
Kremowy czytelny mężczyzna
Kremowa kura pod nogi
nasz nowy zwierzak
Kremowy Pullet na nogi
Dziewczynki Legbar i jeden chłopiec - jaśniejszy, nieobebrany ptak
Laska na pasku na nogi
Pisklęta chłopca (l) i dziewczynki (r)
Kremowy pasek na nogi 2 dni

Cream Legbar na sprzedaż


Ważna informacja: Wszystkie zwierzęta wymienione tutaj można jedynie odebrać osobiście. Nie mogą one zostać dostarczone przez sprzedawcę ani przez firmę Omlet. Sprzedawca prześle Ci swoje dane kontaktowe w celu ustalenia płatności i odbioru.
Sell Yours Here
To nic nie kosztuje!
Przepraszamy, w tej chwili żaden kurczak rasy Cream Legbar nie jest wystawiony na sprzedaż

Najnowsze opinie na temat rasy Cream Legbar


There are not yet any reviews for this breed. Click here to write one.