Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Kojce dla psów

Każdy pies zasługuje na swoje własne, święte miejsce — taka jest nasza filozofia stojąca za każdym projektem kojca dla psa Omlet. Postanowiliśmy rzucić wyzwanie standardowym klatkom dla psów i myśleć o nich jak o czymś więcej niż tylko miejscu do spania. Zaprojektowane z myślą o trwałości i eleganckim wyglądzie przypominającym mebel, stworzyliśmy nie tylko legowisko dla psa, ale stworzyliśmy dom Twojego psa wewnątrz Twojego domu.

125 opinii
Kojec Omlet Fido Studio
79 opinii
Kojec Omlet Fido Classic
37 opinii
Kojec Omlet Fido Nook

Kryjówka dla każdego psa

Odkryj szeroką gamę kojców dla psów firmy Omlet, od małych pojedynczych transporterów po kojce w stylu mebli, które dopełnią wnętrze Twojego domu. Zaprojektowane specjalnie jako kącik do snu dla każdego psa, klatki dla psów Omlet zapewniają wygodę i bezpieczeństwo, których pragnie Twój pies. Łatwe do złożenia miejsce do przechowywania i bliźniacze drzwi sprawiają, że te kojce są idealnym miejscem do relaksu, miejscem w którym możesz przebywać ze swoim psem od szczenięcia do seniora.

3 powody, dla których pokochasz kojec dla psa Omlet

Jako rodzice zwierząt domowych zakwestionowaliśmy popularne klatki dla psów i zapytaliśmy, czy istnieje sposób, aby dać naszym psom więcej. We wszystkich kojcach dla psów Omlet znajdziesz 3 różne korzyści:

  1. Trwałość: wszystkie nasze klatki dla psów są wykonane z wytrzymałego, spawanego drutu stalowego, który wytrzyma próbę czasu i wiele lat życia Twojego psa.
  2. Praktycznosć: postrzegamy klatki dla psów jako coś więcej niż tylko narzędzie szkoleniowe. Nasze kojce są zaprojektowane od klasycznych po nowoczesne, z możliwością zintegrowania ich z Twoją przestrzenią, aby Twój pies mógł z niej korzystać jak z własnej.
  3. Komfort: legowiska dla psów powinny być tak wygodne, jak Twoja własna sypialnia. Dlatego nasze klatki oferują wyjątkowe opcje, takie jak szafka na przechowywanie i przede wszystkim pełną kompatybilność z legowiskami dla psów, aby zapewnić psom najwyższy komfort.

Stwórz ulubione miejsce swojego pupila

Najlepsze rozwiązania zapewniające komfort to te, które są nieszablonowe. Nasza oferta rozwiązań do spania wykracza poza klatkę dla psa i obejmuje wspierające legowiska z materacami z pianki z pamięcią kształtu, które poprawiają jakość snu Twojego psa. Uzupełnij marzenia swojego psa o supermiękki, lususowy koc dopełniający jego wszystkie satysfakcjonujące drzemki. I nie martw się, pomyśleliśmy o Tobie we wszystkich naszych projektach i sprawiliśmy, że wszytkie nakładki na legowisko jak i koce są łatwe w czyszczeniu i można je prać w pralce.

Bliżej Twojego najlepszego przyjaciela

Naszą misją w Omlet jest zbliżanie ludzi i zwierząt. Zawsze kwestionując to, co jest, jesteśmy w stanie stworzyć unikalne rozwiązania, które będą czymś jeszcze lepszym. Nasze klatki dla psów to coś więcej niż tylko miejsce do trzymania Twojego psa. Kojce Omlet to najlepsze, dostępne rozwiązanie do spania, które pozwala traktować psa jak członka rodziny.