Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Campine Kurczaki

Kurczak z kampinosu Kurczak z kampinosu

Campine Historia i wygląd


Rasa Campine została wyhodowana w Antwerpii w Belgii kilka wieków temu. Kury do krzyżowania dobierano w taki sposób, aby otrzymać jaja o białych skorupkach. Campiny są podobne do brakeli w prawie wszystkich punktach oprócz rozmiaru. Brakele są większe. Rasa, która jest znana szerzej w Europie pod nazwą Campine, jest w rzeczywistości mieszaniną dwóch belgijskich odmian tej rasy. Upierzenie kogutów i kur kampiny jest takie samo pod względem wzorów.

Campine Zachowanie i hodowla


Campiny są bardzo aktywne i uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu, buszując w trawie. Są niezwykle czujne i ciekawskie. Niektóre z nich mogą sprawiać wrażenie zdziczałych, podczas gdy inne osobniki okażą się bardzo przyjazne.

Campine Odmiany


Kampiny zostały wyhodowane w dwóch odmianach kolorystycznych: złotej i srebrnej. To piękne ptaki z pięknie kreskowanymi piórami. U odmiany złotej skrzydła i ogon są czarne, paskowane na ciemnopomarańczowo i złoto. Ich szyje są ubarwione podpalaną pomarańczą. Zausznice za to są śnieżnobiałe, a skoki szaro-niebieskie. Campiny to małe ptaki o sztywnym upierzeniu. Są głównie hodowane ze względu na ich cudowny wygląd, ale znoszą też przyzwoitą ilość białych jaj średniej wielkości. Nie są skore do kwoczenia, ale jednocześnie niezbyt dobrze znoszą mrozy, a ich grzebienie łatwo mogą dostać odmrożeń.

Campine Pictures

Pomiary kurczaków kampinoskich
Campine o nazwie Mewa
Campine na słońcu
Moja srebrna kampina o imieniu saph
Złote pisklęta Campine
Róża, srebrna kampina
Pisklęta Campine 2
Campine Chicks
2 jedwabiste 1 Campine w wieku 4 tygodni
Młody samiec Citron Campine w wieku około 8 tygodni
złoty kogucik campine
przed deszczem
złota kura campine w wieku 14 tygodni
„Plamki” w Złotym Campine
Patrzysz na mnie
złote pisklęta Campine
złota laska campine

Campine na sprzedaż


Ważna informacja: Wszystkie zwierzęta wymienione tutaj można jedynie odebrać osobiście. Nie mogą one zostać dostarczone przez sprzedawcę ani przez firmę Omlet. Sprzedawca prześle Ci swoje dane kontaktowe w celu ustalenia płatności i odbioru.
Sell Yours Here
To nic nie kosztuje!
Przepraszamy, w tej chwili żaden kurczak rasy Campine nie jest wystawiony na sprzedaż

Najnowsze opinie na temat rasy Campine


There are not yet any reviews for this breed. Click here to write one.