Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Skontaktuj się z nami

Możesz też szybko znaleźć odpowiedzi w naszym dziale FAQ.

Twoje pytanie


Napisz do nas lub wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe, lub zadzwoń do nas, jeśli Twoje zapytanie jest pilne.
Contact_us_graphic
Pocztą:
Omlet Ltd
The Old Malthouse
St John's Road
Banbury
Oxfordshire
OX16 5HX
United Kingdom

Jeśli jesteś blogerem / influencerem / przedstawicielem firmy / przedstawicielem organizacji charytatywnej lub salonu pokazowego i chcesz poinformować swoich odbiorców lub klientów o produktach Omlet, wyślij nam wiadomość e-mail na marketing@omlet.com lub zadzwoń pod numer 22 307 01 69.

Jeśli masz witrynę lub popularne konto / stronę w mediach społecznościowych, dołącz do naszego genialnego programu partnerskiego Omlet.

Dowiedz się więcej rejestrując się i logując się do swojego Konta Omlet i wybierz "Program Partnerski" z menu.

Produkty Omlet zostały zaprezentowane przez wiodące media na całym świecie. W naszym dedykowanym centrum medialnym możesz pobrać komunikaty prasowe i zdjęcia naszych produktów w wysokiej rozdzielczości tutaj. W sprawie ofert, pokazów i innych zapytań prasowych prosimy dzwonić pod numer telefonu: 22 307 01 69 lub kontaktować się drogą mailową marketing@omlet.com a my zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby Państwu pomóc.

Firma Omlet jest dumna z tego, że jest oficjalnym dystrybutorem Chicken Swing na całym świecie (z wyjątkiem Ameryki Północnej). Prosimy o zwrócenie się do nas drogą mailową na trade@omlet.com w sprawie ewentualnych zapytań.

Wszystkie pozostałe produkty dostępne są tylko bezpośrednio ze strony internetowej Omlet. Dzięki temu możemy zaoferować właścicielom zwierząt domowych najlepszy produkt w najlepszej możliwej cenie.

Numer konta: FI11 3131 1002 1787 25

BIC: HANDFIHH

Contact_us_graphic