Ważna informacja. Firma Omlet działa bez zakłóceń, a wszystkie zamówienia są realizowane i wysyłane na bieżąco.

Skontaktuj się z nami


Jesteśmy zadowoleni tylko wtedy, gdy Ty jesteś zadowolona/y! Jeśli jest coś, w czym możemy Tobie pomóc, prosimy o kontakt. Ze względu na ogromną liczbę telefonów, jakie otrzymujemy w ostatnim czasie, najlepiej jest do nas napisać maila. Skorzystaj w formularza kontaktowego u dołu tej strony lub napisz do nas na adres mailowy, który znajdziesz pod tym akapitem. Odpowiemy w ciągu 48 godzin na Twoje zapytanie. Jednym z najszybszych sposobów na dowiedzenie się tego, co chcesz wiedzieć, jest przejrzenie naszej sekcji Najczęściej Zadawanych Pytań.

Dział Obsługi Klienta

Skontaktuj się z naszymi przyjaznymi i pomocnymi pracownikami Działu Obsługi Klienta. Są oni do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku. Cieszymy się w Polsce cały czas rosnącą popularnością, co jest bardzo pozytywnym sygnałem, ale w efekcie nasze linie są przez większość czasu zajęte. Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy. Dlatego najlepiej napisz do nas wiadomość, a odpowiemy tak szybko, jak to jest możliwe. Prosimy pamiętać, że nie pracujemy w weekendy i święta publiczne. Jeśli chcesz zamówić naszą broszurę, prosimy o podanie w danych kontaktowych Twojego adresu!

E-mail: czesc@omlet.com.pl

Wyślij zapytanie do naszego Działu Obsługi Klienta za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego poniżej lub napisz maila na podany adres ze swojej skrzynki pocztowej.

Twoja wiadomość

Dane kontaktowe

Telefonicznie:
22 307 01 69

Pocztą:
Omlet Ltd
Tuthill Park
Wardington
Oxfordshire
OX17 1RR
United Kingdom

Zapytania Handlowe

Ze wszelkimi pytaniami prosimy o kontakt pod adresem czesc@omlet.com.pl.

Informacje prasowe oraz egzemplarze demonstracyjne produktów

Jeśli szukasz zdjęć o wysokiej rozdzielczości, informacji o naszych produktach, cytatów do artykułu, produktu do realizacji programu telewizyjnego, sesji fotograficznej lub wystawy, prosimy o kontakt pod adresem mailowym czesc@omlet.com.pl, a my zrobimy wszystko, co możemy, aby pomóc.