Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Kontakt


Jesteśmy zadowoleni tylko wtedy, gdy Ty jesteś zadowolona/y! Jeśli jest coś, w czym możemy Tobie pomóc, prosimy o kontakt. Ze względu na ogromną liczbę telefonów, jakie otrzymujemy w ostatnim czasie, najlepiej jest do nas napisać maila. Skorzystaj w formularza kontaktowego u dołu tej strony lub napisz do nas na adres mailowy, który znajdziesz pod tym akapitem. Odpowiemy w ciągu 48 godzin na Twoje zapytanie.

Jednym z najszybszych sposobów na dowiedzenie się tego, co chcesz wiedzieć, jest przejrzenie naszej sekcji Najczęściej Zadawanych Pytań.

Dział Obsługi Klienta

Skontaktuj się z naszymi przyjaznymi i pomocnymi pracownikami Działu Obsługi Klienta. Są oni do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku.

Cieszymy się w Polsce cały czas rosnącą popularnością, co jest bardzo pozytywnym sygnałem, ale w efekcie nasze linie są przez większość czasu zajęte. Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy. Dlatego najlepiej napisz do nas wiadomość, a odpowiemy tak szybko, jak to jest możliwe. Prosimy pamiętać, że nie pracujemy w weekendy i święta publiczne. Jeśli chcesz zamówić naszą broszurę, prosimy o podanie w danych kontaktowych Twojego adresu!

Telefon: 22 307 01 69

E-mail: czesc@omlet.com.pl

Wyślij zapytanie do naszego Działu Obsługi Klienta za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego poniżej lub napisz maila na podany adres ze swojej skrzynki pocztowej.

Twoja wiadomość

Dane kontaktowe

Telefonicznie:
22 307 01 69

Pocztą:
Omlet Ltd
The Old Malthouse
St John's Road
Banbury
Oxfordshire
OX16 5HX
United Kingdom

Zapytania od Influencerów i Marketingowe

Jeśli jesteś blogerem / influencerem / przedstawicielem firmy / przedstawicielem organizacji charytatywnej lub salonu pokazowego i chcesz poinformować swoich odbiorców lub klientów o produktach Omlet, wyślij nam wiadomość e-mail na marketing@omlet.com lub zadzwoń pod numer 22 307 01 69.

Program Partnerski Omlet

Jeśli masz witrynę lub popularne konto / stronę w mediach społecznościowych, dołącz do naszego genialnego programu partnerskiego Omlet.

Dowiedz się więcej rejestrując się i logując się do swojego Konta Omlet i wybierz "Program Partnerski" z menu.

Prasa

Produkty Omlet zostały zaprezentowane przez wiodące media na całym świecie. W naszym dedykowanym centrum medialnym możesz pobrać komunikaty prasowe i zdjęcia naszych produktów w wysokiej rozdzielczości tutaj. W sprawie ofert, pokazów i innych zapytań prasowych prosimy dzwonić pod numer telefonu: 22 307 01 69 lub kontaktować się drogą mailową marketing@omlet.com a my zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby Państwu pomóc.

Zapytania Handlowe

Firma Omlet jest dumna z tego, że jest oficjalnym dystrybutorem Chicken Swing na całym świecie (z wyjątkiem Ameryki Północnej). Prosimy o zwrócenie się do nas drogą mailową na trade@omlet.com w sprawie ewentualnych zapytań.

Wszystkie pozostałe produkty dostępne są tylko bezpośrednio ze strony internetowej Omlet. Dzięki temu możemy zaoferować właścicielom zwierząt domowych najlepszy produkt w najlepszej możliwej cenie.

Dane konta bankowego firmy Omlet do płatności przelewem bankowym

Numer konta: FI11 3131 1002 1787 25

BIC: HANDFIHH