Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

30-dniowe bezpłatne zwroty


Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w 100% zadowolony/zadowolona z produktów zakupionych w Omlet, poinformuj nas o tym, a dołożymy wszelkich starań, aby Ci pomóc. Jeśli masz odczucie, że zakupiony produkt nie jest to zgodny z Twoimi oczekiwaniami, zachowaj oryginalne opakowanie, dopóki nie będziesz w pełni usatysfakcjonowany(a). Jeśli ostatecznie zechcesz zwrócić przedmiot w ciągu pierwszych 30 dni, zawsze przyjmiemy go z powrotem.


  • Brak opłat za uzupełnienie zapasów.
  • Brak opłat za zwrot.
  • Żadnych sporów.

W jaki sposób zwrócić zakupiony produkt?

Jeśli produkt był używany przez zwierzę, uprzejmie prosimy o wyczyszczenie produktu przed zwrotem.

Aby zwrócić paczkę lub zamówienie, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, podając numer zamówienia, a my zorganizujemy BEZPŁATNY odbiór przesyłki kurierskiej w każdy dzień roboczy. Zadzwoń do nas pod numer 22 307 01 69 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:30) lub wyślij e-mail na adres: czesc@omlet.com.pl.

Kiedy otrzymam zwrot pieniędzy lub przedmioty na zamianę?

Zajmiemy się zwrotem pieniędzy lub wymianą towaru zgodnie z Twoim żądaniem, gdy tylko otrzymamy zwrócone przedmioty. Zwroty kosztów zostaną dokonane w ciągu 48 godzin od otrzymania produktów, na konto oryginalnej metody płatności (np. karty, która została użyta podczas płatności lub konto PayPal). Odczekaj 10 dni roboczych na zakończenie procedury zwrotu w naszym magazynie i 3-5 dni roboczych na zaksięgowanie płatności na Twoim koncie.


Za co przysługuje refundacja kosztów?

Pod warunkiem, że produkty zostaną nam zwrócone w ciągu 30 dni, zwrócimy pełną wartość podaną w zamówieniu za wszelkie zwrócone produkty. Nie możemy jednak zwrócić pierwotnych kosztów dostawy.


Mała czcionka

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot zakupu, musisz opłacić z własnej kieszeni koszt dostawy, podatek i w razie konieczności cło. Prosimy o kontakt pod adresem czesc@omlet.com.pl. Jeśli nie masz pewności co do procesu zwrotu zakupionych przedmiotów, zadzwoń do nas i z chęcią Ci w tym pomożemy.