Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Wybiegi dla kur

W Omlet nasze wybiegi dla kur to znacznie więcej niż sposób na trzymanie stada w jednym miejscu. Wyszliśmy poza granice wąskich, ciasnych wybiegów i stworzyliśmy bezpieczne i w pełni konfigurowalne wybiegi dla kur, abyś mógł zaprojektować najlepszą przestrzeń do zabawy dla kur, którą możesz cieszyć się tuż obok nich.
346 opinii
Wybieg Walk-In od Omlet
362 opinii
Ogrodzenie dla kur Omlet - wysokie ogrodzenie dla kur, z bramką

Wybieg dla kur dający pewność

Zaprojektowaliśmy bezpieczne, przestronne wybiegi dla kur, które spełniają potrzeby Twojego stada w zakresie zabawy i ruchu. Wybiegi Omlet otaczają Twoje kury bezpiecznie od góry do dołu. Panele dachowe udaremniają zagrożenia z powietrza, a specjalnie zaprojektowane kołnierze zapobiegają próbom drążenia tuneli nawet przez najbardziej wytrwałe drapieżniki.

4 powody, dla których warto wybrać zagrodę dla kur Omlet

  1. Duża wysokość ułatwia wygodne i łatwe spędzanie czasu ze stadem
  2. Modułowa konstrukcja pozwala zapewnić kurom więcej miejsca na rozwinięcie skrzydeł w dowolnym momencie
  3. Łatwy do połączenia z dowolnym kurnikiem, Eglu lub własnoręcznie wykonanym kurnikiem
  4. Dwuczęściowe drzwi z bezpiecznymi zatrzaskami zapewniają różne poziomy dostępu

Stwórz wymarzoną zagrodę dla swojego stada

Nasze wybiegi dla kur można dodać do istniejącego kurnika lub wokół niego lub bezproblemowo zintegrować z jednym z naszychkurników Eglu . Dodaj wzbogacające i wciągające codzienne zajęcia swoim kurom dzięki naszej ekskluzywnej linii akcesoriów do wybiegów dla kur: grzędzie PoleTree, wolnostojącej grzędzie dla kur, huśtawce, lub zabawce Omlet Dziobak i podajnikowi na przysmaki Caddi .

Zaprojektowany przez ekspertów od hodowli kur

Omlet zadaje pytania zarówno z perspektywy hodowcy, jak i samych kur. Jak by to było spacerować ze swoimi kurami? Czy kury chciałyby mieć więcej przestrzeni na swoich wybiegach? Czy możemy pogłębić więź między ludźmi i ich kurami? Odpowiedzieliśmy na te wszystkie pytania projektując naszą linię kurników i wybiegów.