Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Pieprzniczka Dworska

Pieprzniczka dworska Historia i wygląd


Pieprzniczka dworska to nowoczesna hybryda, która powstała ze zmieszania karmazyny z Maransem i Plymouth Rock. Pieprzniczki są genialnymi nioskami i mają grube, obfite upierzenie, które je chroni przed wszelką niepogodą. To piękne ptaki o małym, częściowo wzniesionym, częściowo oklapłym grzebieniu cętkowanym na czarno. Dziób jest czarny, a ciemnoszare nogi nieopierzone i zakończone 4 palcami. Lico jest gładkie, dzwonki małe, gładkie i czerwone, a zausznice także czerwone.

Pieprzniczka dworska Zachowanie i hodowla


Pieprzniczka dworska słynie ze swojej nieśności, a jej brązowe jaja są rozmiaru L lub nawet XL. To spokojne ptaki, z którymi łatwo można się obchodzić, stąd są świetnym materiałem na domowego zwierzaka. Doskonale się nadają do chowu wolnowybiegowego, ale przy odrobinie starań będą też szczęśliwe na zamkniętym wybiegu. To bardzo wytrzymałe na zmiany klimatu zwierzęta, które świetnie znoszą zmiany pogody i są bardzo odporne na choroby.

Pieprzniczka dworska Odmiany


Opisane są tylko samice pieprzniczki dworskiej: mają czarne upierzenie z zielonym połyskiem w siodle i ogonie. Na klatce piersiowej mogą mieć czerwone i złote pióra, a na grzbiecie nieco złotych piór. Oczy są ciemnordzawe, a skoki ciemnoszare.

Pieprzniczka dworska Pictures

Uwielbiam kąpiele w kurzu w klombach!
Śpiąca dziewczyna
Uwielbia smakołyki jogurtowe!
Nasza nowa Pepperpot :)
Iris z Claudią i Ruby
Irys
Panna pieprzu ma piękne pióra
Rocky the Miss Pepper Pot to świetna warstwa!

Pieprzniczka dworska na sprzedaż


Ważna informacja: Wszystkie zwierzęta wymienione tutaj można jedynie odebrać osobiście. Nie mogą one zostać dostarczone przez sprzedawcę ani przez firmę Omlet. Sprzedawca prześle Ci swoje dane kontaktowe w celu ustalenia płatności i odbioru.
Sell Yours Here
To nic nie kosztuje!
Przepraszamy, w tej chwili żaden kurczak rasy Pieprzniczka dworska nie jest wystawiony na sprzedaż

Najnowsze opinie na temat rasy Pieprzniczka dworska


There are not yet any reviews for this breed. Click here to write one.