Limited availability due to high demand. Please see our Stock Availability page for more information.

Czy warto adoptować myszoskoczka?


Adopcja myszoskoczka to świetny pomysł - myszoskoczki w schroniskach bardzo potrzebują nowego domu, dlaczego więc nie miałby to być Twój dom? A schronisko dzięki temu będzie miało więcej miejsca, aby pomóc następnym zwierzętom.


Schroniska zajmują się uratowanymi i niechcianymi zwierzętami i większość z nich obdarza wielką troską zwierzęta. Bez schronisk każdego roku tysiące, jeśli nie dziesiątki tysięcy zwierząt musiałyby być usypiane tylko dlatego, że nie ma dla nich domu. Dlatego wzięcie zwierzęcia ze schroniska to wspaniała decyzja.


adopcja
Skontaktuj się najbliższym Twojemu miejscu zamieszkania schroniskiem dla małych zwierząt!

Adopcja zwierzęcia może początkowo być przerażająca i możesz się martwić o stan zdrowia zwierząt w schronisku. Nie ma jednak powodu do obaw - schroniska naprawdę dobrze opiekują się zwierzętami i zatrudniają weterynarzy, którzy przez cały czas mają oko na nie; mają też prawny obowiązek powiadomić Ciebie, jeśli zwierzę, które chcesz adoptować, choruje. W większości schronisk zwierzęta są standardowo sterylizowane. Pracownicy schroniska będą się opiekować Twoim przyjacielem aż do momentu opuszczenia przez niego ich progów. A to też oznacza, że w razie wątpliwości będą mogli posłużyć Ci radą i pomocą - począwszy od charakteru Twoich zwierząt aż do ich karmy.


Możesz także w internecie znaleźć ogłoszenia ludzi, którzy z różnych życiowych powodów muszą się rozstać ze swoimi futrzastymi przyjaciółmi i szukają dla nich nowego domu.


Znalezienie parki sympatycznych myszoskoczków ratuje im życie, musisz się jednak przygotować, że zwierzęta spotkane w schronisku nie zawsze będą spełniać wszystkie Twoje oczekiwania - schronisko bierze w opiekę każde zwierzę w opresji i nie ma wielkiego wyboru w tym, kto tam gości. Jeśli interesuje Cię myszoskoczek konkretnego gatunku i koloru, to możesz czekać bardzo długo, zanim trafi tam zwierzę spełniające wszystkie Twoje wymagania.


Powiązane produkty

Zdjęcia naszych klientów

Komentarze Leave a comment

W tej sekcji nie ma jeszcze komentarzy