Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Zdrowie myszoskoczka


Jest bardzo wiele rzeczy, jakie możesz zrobić, aby zachować swoje myszoskoczki w świetnej formie. Ta sekcja naszego przewodnika jest poświęcona takim zagadnieniom jak regularna kontrola stanu zdrowia i ciąża. I choć myszoskoczki to zazwyczaj bardzo zdrowe zwierzątka, to jako właściciel będziesz musiał zwracać uwagę na wiele rzeczy takich jak urazy, pasożyty oraz zmiany w zachowaniu.


zdrowie gerbila suwaka
Hodowcy myszoskoczków muszą bardzo uważać na zdrowie swoich pociech

Jeśli sądzisz, że coś jest nie tak z Twoim myszoskoczkiem, to zajrzyj do sekcji pt. ‘Najpowszechniejsze choroby myszoskoczków’, gdzie można poczytać o objawach najczęstszych chorób. Wiele z dolegliwości myszoskoczków można wyleczyć, lecz duża część z nich będzie wymagać interwencji weterynarza. Właśnie dlatego warto zaprzyjaźnić się z weterynarzem, zanim zwierzę zacznie chorować. Ostatnia rzecz, jakiej chcesz, gdy spostrzeżesz symptomy choroby, to nerwowo dzwonić po klinikach weterynaryjnych w poszukiwaniu specjalisty, który będzie Ci w stanie pomóc i będzie miał akurat wtedy czas. Zawsze warto być przygotowanym!


Zdjęcia użytkowników

Komentarze

W tej sekcji nie ma jeszcze komentarzy