Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

O myszoskoczkach


Myszoskoczki, choć w porównaniu z innymi zwierzętami są hodowane od bardzo niedawna, stają się z roku na rok coraz bardziej popularne. Za tym z pewnością stoją ich czarujące cechy charakterystyczne: radosne usposobienie, ogromna energia, i urocze piskliwe głosy. Nawiązują one bardzo silne więzi między sobą nawzajem i ze swoimi właścicielami i z tego powodu ich hodowcy twierdzą, że nie zamieniliby swoich myszoskoczków na żadne inne zwierzęta.


gerbils about pets
Myszoskoczki to fantastyczne zwierzaki

Ten przewodnik napisaliśmy z myślą o wszystkich hodowcach myszoskoczków, niezależnie od ich doświadczenia. Podejmiemy tutaj wiele tematów, począwszy od czyszczenia klatki do omówienia najpowszechniejszych chorób u myszoskoczków. I choć zebraliśmy informacje z wielu różnych dziedzin i na wiele tematów, to orientację w nich ułatwi Ci lista znajdująca się po lewej stronie, a nazwy poszczególnych sekcji powinny Tobie pomóc w szybkim znalezieniu tematu, w którym chcesz się czegoś dowiedzieć. Mamy nadzieję, że hodowla myszoskoczków jest lub będzie dla Ciebie taką samą porcją radości, jaką jest dla nas.

Zdjęcia naszych klientów

Komentarze Leave a comment

Damian, 6 May 2020

Bardzo hce mieć myszoskoczka