Limited availability due to high demand. Please see our Stock Availability page for more information.

Czy wprowadzić do klatki nowego myszoskoczka?


Wprowadzenie nowego myszoskoczka do klatki, w której już jeden mieszka, to trudne zadanie, ale czasem nie ma innego wyjścia. Samotny myszoskoczek potrzebuje kompana, ponieważ samotne życie będzie dla niego torturą. Jeśli jednak chcesz wprowadzić nowego myszoskoczka do już istniejącego stada, to nie jest to najlepszy pomysł.


nowy kolega dla myszoskoczka
Wprowadzenie nowego myszoskoczka w sytuacji, gdy masz tylko jednego, jest bardzo dobrym pomysłem

1. Wprowadzenie jednego myszoskoczka do drugiego

Jeśli masz samotnie żyjącego myszoskoczka, to sprawienie mu przyjaciela jest niezbędne, aby był szczęśliwy. Myszoskoczki są niezwykle społecznymi stworzeniami, które powinny żyć razem przynajmniej we dwójkę z osobnikiem tego samego gatunku. Aby dowiedzieć się więcej o wprowadzeniu nowego myszoskoczka do już zamieszkanej przez innego osobnika klatki, zajrzyj do sekcji pt. ‘Jak wprowadzać nowego myszoskoczka’ w naszym poradniku.


2. Wprowadzenie myszoskoczka do już istniejącej grupy

Trzeba od razu powiedzieć, że to nie jest dobry pomysł. Może to być niezwykle trudne, o ile w ogóle możliwe, aby jeden myszoskoczek zintegrował się w pełni z pozostałymi. W warunkach naturalnych obcy myszoskoczek nie byłby mile przywitany w norce, która już należy do innej grupy.


Powiązane produkty

Zdjęcia naszych klientów

Komentarze Leave a comment

W tej sekcji nie ma jeszcze komentarzy