Limited availability due to high demand. Please see our Stock Availability page for more information.

Ubezpieczenie


W Polsce można dziś dostać ubezpieczenie kosztów leczenia dla psa czy kota, ale ubezpieczenia gryzoni ciągle nie zdobyły sobie popularności. Nawet w krajach zachodnich nie ma dedykowanych ubezpieczeń dla myszoskoczków, choć istnieją już generalne ubezpieczenia kosztów leczenia gryzoni. Wszystko się jednak może zmienić, ponieważ rynek ubezpieczeń w Polsce stale się rozwija.


Jeśli chcesz się dowiedzieć, ile wynoszą koszty leczenia myszoskoczka w nagłych wypadkach, najlepiej porozmawiać o tym z Twoim zaprzyjaźnionym weterynarzem. Jeśli masz ochotę ubezpieczyć swojego myszoskoczka, to warto byłoby skontaktować się z ubezpieczycielem i dowiedzieć, czy byliby zainteresowani objęciem gryzonia ubezpieczeniem dla zwierząt domowych.


czy można ubezpieczyć myszoskoczka suwaka gerbila
Ubezpieczenie myszoskoczka zamortyzowałoby koszty leczenia zwierzęcia w nagłych wypadkach

Inna opcja to stworzenie własnej ‘myszoskoczkowej’ skarbonki w domu na wypadek nieprzewidzianych kosztów weterynaryjnych. Odkładanie po kilka złotych tygodniowo może za jakiś czas przynieść piękne owoce, a Ty nie będziesz się musiał kłopotać nagłymi wydatkami. Opłaty u weterynarza będą się oczywiście różnić w zależności od lokalizacji, konkurencji i rodzaju zabiegu.


Powiązane produkty

Zdjęcia naszych klientów

Komentarze Leave a comment

W tej sekcji nie ma jeszcze komentarzy