Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Poznaj swojego wroga

Jako absolwent szkoły technik podstępu, przebiegłości i górnictwa żywności, lis to żywa legenda wśród złoczyńców. Informacje zawarte w tej sekcji poradnika pomogą Ci poznać lepiej tego huncwota i doradzą, jak przygotować się na jego atak.


Kurnik z wybiegiem Eglu Classic and Run ochroni Twoje kury przed niecnymi planami lisów
Kurnik z wybiegiem Eglu Classic and Run ochroni Twoje kury przed niecnymi planami lisów

Lis Rudy (Vulpes Vulpes)

Gdy projektowaliśmy nasz rewolucyjny kurnik, ludzie ciągle pytali: “A co z lisami?”. Zawsze jednak mieliśmy pewność, że nasz projekt będzie odporny na ataki lisów i, aby to udowodnić, zatrudniliśmy największych chytrusów w okolicy, aby sprawdzić, czy są one w stanie dostać się do środka.

A nie uświadczysz tutaj bardziej doświadczonego kasiarza niż Borys ‘Cichy’ Kita. Weteran ponad 150 napadów na kurniki, Borys nawrócił się, gdy kura pewnego razu niechcący uratowała mu życie. Od tamtej pory przeszedł na wegetarianizm, ale ciągle w palcu jednej łapy ma to wszystko, co szanujący się lisi włamywacz musi wiedzieć i umieć. Czy udało mu się przejść przez linie obrony Eglu? Oto jego własne słowa:


“Próbowałem wszystkich sztuczek: podkopu, cięcia krat czy gryzienia, ale nie znalazłem sposobu dostania się do środka. Kurnik wytrzymał próby włamania zarówno w przypadku kratownicy na wybiegu, jak i w przypadku samej plastikowej dwuwarstwowej ściany Eglu. Musicie sobie kupić Eglu, jeśli chcecie mieć pewność, że lis się tam nie dostanie - ten kurnik to prawdziwa twierdza”.


Jeśli bezpieczeństwo Twoich kurczaków stoi dla Ciebie na pierwszym miejscu, to wybór jest tylko jeden.Powiązane produkty

Zdjęcia naszych klientów

Komentarze Leave a comment

W tej sekcji nie ma jeszcze komentarzy