Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Jak zostać wystawcą?

Prawdopodobnie słyszeliście już o wystawach psów czy kotów, ale z ręką na sercu powiedzcie, czy słyszeliście wcześniej o wystawach kurczaków czy ogólnie drobiu ozdobnego. Wystawianie kurczaków może być fantastycznym zajęciem dla całej rodziny. Jeśli macie kurczaki czystej rasy i rozważacie, czy ich nie rozmnożyć, to uczestnictwo w wystawie może być czymś dokładnie dla Was. W Polsce wystawy ptaków ozdobnych ciągle jeszcze nie są tak popularne jak za granicą, ale należy powiedzieć, że z roku na rok przybywa miłośników naszych skrzydlatych przyjaciół.


Zbliżenie na śliczną kurkę czystej rasy Sussex
Zbliżenie na śliczną kurkę czystej rasy Sussex

Jeśli idea pokazu kurczaków się Wam podoba, bo będziecie musieli się sporo w tej materii dowiedzieć. Najlepszy sposób to pójście na jedną z takich wystaw i rozmowa z wystawcami, abyście mogli się dowiedzieć, w jaki sposób oni hodują zwierzęta i przygotowują je do pokazów. Nie ma lepszej drogi na wciągnięcie się w ten świat, niż okazanie entuzjazmu i nawiązanie bezpośredniego kontaktu z doświadczonymi hodowcami; przy okazji udzielą Wam oni najlepszych porad i pomocy.

Pierwszą decyzją, przed jaką staniecie, będzie wybór rasy, jaką chcecie hodować, i wystawy. Macie około 100 ras do wyboru. Możecie poczytać o nich tutaj. Wyjazd na odpowiednią wystawę i rozmowa z hodowcami pomogą Wam podjąć decyzję co do rasy. Na wystawach ocenia się kurczaki na podstawie tego, jak mocno spełniają one ściśle wyznaczone kryteria dla danej rasy, stąd niekoniecznie wygrywają kurczaki najpiękniejsze. Kurczak, który jest Waszym zdaniem najpiękniejszy na danej wystawie, wcale nie musi zgarnąć jakiejkolwiek nagrody.Powiązane produkty

Zdjęcia użytkowników

Komentarze Leave a comment

W tej sekcji nie ma jeszcze komentarzy