Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Zabawki przeznaczone do gryzienia


Zęby Twojego chomika rosną przez całe jego życie, dlatego wielu właścicieli podejmuje kroki, aby zapobiec ich przerostowi - idealnym rozwiązaniem są tutaj gryzaki. Chomiki trzymane w domach mogą w pewnej chwili zmagać się z przerośniętymi zębami, gdy nie jedzą wystarczająco dużo twardej karmy, która w naturalny sposób ściera im zęby. To bardzo poważny problem, którego nie wolno bagatelizować, ponieważ przez przerośnięte zęby Twój chomik może przestać jeść. Dlatego wstawienie im do klatki czegoś, na czym będą mogły ścierać swoje zęby zaoszczędzi im zdrowia i nerwów, a Tobie nerwów i dodatkowych kosztów w postaci wizyt u weterynarza.


zabawki do gryzienia dla chomika
Te małe gryzaki to świetny sposób na to, aby utrzymać zęby Twojego chomika w idealnym stanie

Do wyboru masz wiele różnych gryzaków - jedyne, na co musisz uważać, to to, aby były bezpieczne dla Twojego chomika - niektóre gatunki drewna są trujące dla małych zwierząt. Gryzaki znajdujące się w naszej ofercie są 100% bezpieczne dla Twoich chomików - gryzaki w Twoim miejscowym sklepie zoologicznym też powinny być w porządku.Zdjęcia naszych klientów

Komentarze

W tej sekcji nie ma jeszcze komentarzy