Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Higiena chomików


Chociaż chomiki są bardzo czystymi zwierzętami, być może będziesz chciał dołożyć dodatkowego wysiłku, aby zachować swojego małego przyjaciela w jak najlepszym zdrowiu. W przeciwieństwie do innych zwierząt, chomiki nie potrzebują dużo zabiegów higienicznych - wystarczy, że regularnie raz w tygodniu będziesz im zmieniać ściółkę oraz czesać futerko odmian długowłosych. W tej sekcji dowiesz się więcej o kąpielach piaskowych, kąpieli w niespodziewanych sytuacjach oraz czyszczeniu futra.


higiena chomików
Stworzyliśmy kącik porad na temat higieny chomików

Jeśli Twój chomik potrzebuje sporo pomocy w utrzymaniu siebie w czystości, to warto dokładnie sprawdzić jego stan zdrowia. Rany i choroby mogą bardzo wpłynąć na zdolność pielęgnowania własnej higieny i mogą być powodem ich zaniedbanego wyglądu. Spójrz do sekcji naszego poradnika zatytułowanej ‘Czy chomiki potrzebują kąpieli?’, aby dowiedzieć się więcej o przyczynach ich złego wyglądu.



Zdjęcia naszych klientów

Komentarze

W tej sekcji nie ma jeszcze komentarzy