Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Zabawki do wspinaczki


Niektóre gatunki chomików kochają się wspinać i skakać, zwłaszcza chomiki karłowate. Na wolności, chomiki te wspinają się w wykopanych w ziemi tunelach i przedzierają na codzień przez podłoże, więc z pewnością docenią, jeśli dasz im szansę wyczyniać to samo u siebie w domu.


Zauważysz w pewnej chwili, że chomiki wspinają się po kratach swojej klatki, a jeśli masz klatkę Qute, to zobaczysz, jak z ochotą krążą między jej górnym i dolnym poziomem przez łączącą je tubę. W pewnej chwili może zechcesz zawiesić im w klatce sznur sięgający podłoża, lub małą zabawkę do wspinaczki. Nie kupuj jedynie czegoś na tyle dużego, że chomik mógłby się skrzywdzić spadając z zabawki.


Chomiki uwielbiają wspinać się na wszystkie przedmioty pozostawione w ich klatkach

Na naszej stronie znajdziesz wiele różnych zabawek, takich jak np. tęczowy mostek, który możesz zobaczyć powyżej, a na który Twój chomik będzie uwielbiał się wspinać. Inne możliwości urozmaicenia wyglądu klatki, to:

  • Nisko zawieszone poziome sznurki
  • Kratownice i inne obiekty do wspinaczki
  • Huśtawki
  • Belki na pewnej wysokości


Zdjęcia naszych klientów

Komentarze

W tej sekcji nie ma jeszcze komentarzy