Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Klatki dla chomików


Warunki mieszkania Twojego chomika są dla niego bardzo, bardzo ważne: tak rozmiar, kształt, jak i akcesoria bardzo wpływają na jego komfort życia i bezpieczeństwo. Wszystkie chomiki bezwzględnie potrzebują dużej przestrzeni pełnej rozrywek, aby były szczęśliwe. To jest jeszcze ważniejsze w przypadku chomików żyjących samotnie - ich otoczenie i właściciel muszą dostarczać im pozytywnych bodźców i rozrywek w miejsce współlokatora. Właściciele chomików żyjących samodzielnie muszą im zapewnić interesujące miejsce zamieszkania, które będzie ćwiczyło ich ciała i umysły.


bezpieczna klatka to podstawa
Chomik potrzebuje bezpiecznego, wygodnego domu porządnych rozmiarów, aby był szczęśliwy

Klatka dla chomika musi być na tyle duża, aby pomieścić każde zwierzątko (zwierzątka), które zamierzasz hodować. Większość klatek, które znajdziesz w internecie jako odpowiednich dla małych zwierząt, są zbyt małe dla większych chomików takich jak syryjskie. Z tego samego powodu kołowrotek musi być odpowiednio duży, aby Twój chomik mógł z niego korzystać. Niniejsza sekcja naszego poradnika podejmuje wiele zagadnień w temacie warunków zamieszkania chomików takich jak umiejscowienie klatki oraz zabezpieczenie Twojego mieszkania przed ciekawością chomików.Zdjęcia naszych klientów

ucieczka
myśląc o ucieczce
w domu

Komentarze

W tej sekcji nie ma jeszcze komentarzy