Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Zabawki dla chomika


Do wyboru masz wiele różnych zabawek, niektóre z nich pozwolą Twojemu zwierzaczkowi zwiedzać Twój dom samodzielnie, inne urozmaicą Twoją wspólną z nim zabawę, a jeszcze inne pozwolą chomikowi bawić się samemu, gdy jest sam w klatce, a Ciebie nie ma w pobliżu. W poszczególnych sekcjach naszego poradnika znajdziesz nieco sugestii odnośnie do akcesoriów dla chomika czy zabawek dla niego, a wiele z nich możesz znaleźć w naszym sklepie.Zabawki dla chomików są stosunkowo tanie, a mogą naprawdę wzbogacić życie Twojego zwierzaka. Aby wybrać tę zabawkę, która będzie dla Twojego przyjaciela najlepsza, weź pod uwagę jego gatunek oraz to, czego może brakować w jego klatce. Czy potrzebują miejsca, gdzie się mogą powspinać? Czy mają jakieś tunele u siebie? Czy mają coś do gryzienia?


Różne gatunki preferują różne zabawki (chomiki karłowate uwielbiają się wspinać), lecz weź też pod uwagę rozmiar zwierzęcia przy wyborze zabawek dla niego. Na przykład, chomiki syryjskie potrzebują większych zabawek niż chomiki Roborowskiego - z pewnością w przypadku kołowrotków. Zanim kupisz zabawkę, dobrze jest się upewnić, że została ona zaprojektowana z myślą o tym gatunku chomika, który posiadasz. Nie chcesz chyba, żeby Twój przyjaciel ugrzązł w zabawce, która jest nie dla jego rozmiaru lub budowy ciała!


Pomimo że to nie zabawka, jak już napisaliśmy wcześniej, rozmiar kołowrotka, jaki chcesz kupić, powinien zależeć od rozmiaru chomika. Chomiki syryjskie będą potrzebować znacznie większego kołowrotka niż inne gatunki (ok. 20 cm średnicy). Jeśli kołowrotek jest za mały, to chomik nie będzie w stanie w nim ćwiczyć i nie będzie miał szans, by ćwiczyć tyle, ile potrzebuje.Zdjęcia naszych klientów

Komentarze

W tej sekcji nie ma jeszcze komentarzy