Limited availability due to high demand. Please see our Stock Availability page for more information.

Co zrobić z chomikiem, gdy sprzątasz klatkę?


Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem klatki Qute, to po prostu możesz przenieść swojego chomika na górny poziom i podnieść tunel, aby uniemożliwić mu powrót na dół. W tym czasie możesz wyczyścić dolny poziom bez martwienia się, co w tym czasie robi Twój chomik i jak długo może pozostać w tymczasowym miejscu pobytu.


Możesz sam zbudować lub kupić tymczasową klatkę dla chomika, ale nie zapominaj o tym, że to prawdziwy mistrz ucieczek - są niezrównane w kopaniu tuneli i potrafią się przegryźć przez ściany takich materiałów jak karton czy plastik bardzo szybko. Niektórzy właściciele kupują małe drewniane skrzyneczki na swoje chomiki - chomiki mogą żuć drewno bez szkody dla zdrowia. Jest to jednak bezpieczne jedynie wtedy, gdy taka skrzynka jest wyposażona w otwory powietrzne, jedzenie, ściółkę i wodę, nie posiadają też widocznych słabych punktów lub dróg ucieczki - takie tymczasowe domki nadadzą się na chwilę, gdy sprzątasz główną klatkę.


lift n twist
Dzięki podnoszonemu tunelowi sprzątanie klatki Qute jest bajecznie łatwe, niezależnie od tego, czy trzymasz chomiki czy myszoskoczki

Powiązane produkty

Zdjęcia naszych klientów

Komentarze Leave a comment

W tej sekcji nie ma jeszcze komentarzy