Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Co zrobić z chomikiem, gdy sprzątasz klatkę?


Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem klatki Qute, to po prostu możesz przenieść swojego chomika na górny poziom i podnieść tunel, aby uniemożliwić mu powrót na dół. W tym czasie możesz wyczyścić dolny poziom bez martwienia się, co w tym czasie robi Twój chomik i jak długo może pozostać w tymczasowym miejscu pobytu.


Możesz sam zbudować lub kupić tymczasową klatkę dla chomika, ale nie zapominaj o tym, że to prawdziwy mistrz ucieczek - są niezrównane w kopaniu tuneli i potrafią się przegryźć przez ściany takich materiałów jak karton czy plastik bardzo szybko. Niektórzy właściciele kupują małe drewniane skrzyneczki na swoje chomiki - chomiki mogą żuć drewno bez szkody dla zdrowia. Jest to jednak bezpieczne jedynie wtedy, gdy taka skrzynka jest wyposażona w otwory powietrzne, jedzenie, ściółkę i wodę, nie posiadają też widocznych słabych punktów lub dróg ucieczki - takie tymczasowe domki nadadzą się na chwilę, gdy sprzątasz główną klatkę.


lift n twist
Dzięki podnoszonemu tunelowi sprzątanie klatki Qute jest bajecznie łatwe, niezależnie od tego, czy trzymasz chomiki czy myszoskoczki

Inna możliwość to powierzenie chomika komuś zaufanemu na czas sprzątania. Upewnij się jednak, że ta osoba potrafi się prawidłowo obchodzić z chomikiem i jest wystarczająca dojrzała, aby poświęcić całą swoją uwagę pilnowaniu chomika - wtedy możesz jak najszybciej wysprzątać klatkę. W ten sposób osiągniesz dwa cele w jednym - klatka będzie wysprzątana, a Twój chomik będzie miał szansę spędzić nieco czasu poza nią.Powiązane produkty

Zdjęcia naszych klientów

Komentarze Leave a comment

W tej sekcji nie ma jeszcze komentarzy