Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Zestaw Dog Walk rozmiar M - Prism Kaleidoscope

Sprawdzam stan magazynowy...

237,00 zł
213,30 zł

Zestaw zawiera obrożę dla psa, smycz i torebkę na woreczki w tym samym wzorze.

Limitowana kolekcja inspirowana letnim ogrodem
Przedstawiamy kolekcję Gardenia designerskich legowisk dla psów, inspirowanych letnim, wiejskim ogrodem. Podobnie jak nasze relacje z naszymi psimi towarzyszami, ta kolekcja z limitowanej edycji bazuje na wyrażaniu zabawy i radości. Natura, podobnie jak psy, potrzebuje tylko trochę pielęgnacji i dużo miłości, a w zamian zapewnia niekończącą się radość i uczucie spokoju.

Oryginalne wzory zaprojektowane przez Omlet
Odważne kolory i geometryczny wzór Prism Kaleidoscope oddają radość spędzania czasu na świeżym powietrzu razem z psem. Uderzające odcienie różu, zieleni i brzoskwini zmieszane ze sobą, aby idealnie odzwierciedlić psie towarzystwo - kapryśne, uderzające i wieczne. Przeglądaj pełną limitowaną kolekcję designerskich legowisk dla psów Omlet, teraz dostępnych wraz z dedykowanymi smyczami, obrożami i torebkami na woreczki na kupki.

Dodatki podkreślające styl
Dodatki czynią wszystko lepszym – zwłaszcza spacery z psem! Nadaj swojemu psu niepowtarzalny styl, dobierając smycz, obrożę i torebkę na woreczki w tym samym nadruku i wzorze. Wybierz jeden z trzech wzorów Gardenia, aby nadać swoim przygodom odrobinę słodko pachnącego, soczyście zielonego letniego ogrodu.


Zdjęcia naszych klientów

Zweryfikowane Opinie

Zestaw Dog Walk rozmiar M - Prism Kaleidoscope

5 gwiazdek:

4 gwiazdki:

3 gwiazdki:

2 gwiazdki:

1 gwiazdka: