Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Zestaw Dog Walk rozmiar M - Gardenia Sage

Sprawdzam stan magazynowy...

237,00 zł
213,30 zł

Zestaw zawiera obrożę dla psa, smycz i torebkę na woreczki w tym samym wzorze.

Limitowana kolekcja inspirowana letnim ogrodem
Przedstawiamy kolekcję Gardenia designerskich legowisk dla psów, inspirowanych letnim, wiejskim ogrodem. Podobnie jak nasze relacje z naszymi psimi towarzyszami, ta kolekcja z limitowanej edycji bazuje na wyrażaniu zabawy i radości. Natura, podobnie jak psy, potrzebuje tylko trochę pielęgnacji i dużo miłości, a w zamian zapewnia niekończącą się radość i uczucie spokoju.

Oryginalne wzory zaprojektowane przez Omlet
Zainspirowany wyrazistymi kolorami wiosennego kwitnienia wzór, Gardenia Sage zachęca do ciekawskiego wąchania pączkujących chabrów i gonienia motyli po oszałamiająco zielonym ogrodzie. Przeglądaj pełną limitowaną kolekcję designerskich legowisk dla psów Omlet, teraz dostępnych wraz z dedykowanymi smyczami, obrożami i torebkami na woreczki na kupki.

Dodatki podkreślające styl
Dodatki czynią wszystko lepszym – zwłaszcza spacery z psem! Nadaj swojemu psu niepowtarzalny styl, dobierając smycz, obrożę i torebkę na woreczki w tym samym nadruku i wzorze. Wybierz jeden z trzech wzorów Gardenia, aby nadać swoim przygodom odrobinę słodko pachnącego, soczyście zielonego letniego ogrodu.


Wyślij nam zdjęcie

Chętnie zobaczymy Twój zestaw Omlet.

Prześlij własne zdjęcie
Omlet Table

Zweryfikowane Opinie

Zestaw Dog Walk rozmiar M - Gardenia Sage

5 gwiazdek:

4 gwiazdki:

3 gwiazdki:

2 gwiazdki:

1 gwiazdka: