Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Kolekcja Gardenia

Przedstawiamy nową limitowaną kolekcję designerskich legowisk dla psów z 5 autorskimi nadrukami inspirowanymi ulubionym miejscem spacerów, węszenia i zabawy naszych psich towarzyszy - letnim ogrodem.
Filtry
Przedział cenowy
Wpisz cenę min. i max. lub użyj suwaka.
 
 
Rozmiar
Rodzaj legowiska
Kolor
Wydrukuj
Od nowa
Prześlij swoje zgłoszenie
249,00 zł
Sprawdzam stan magazynowy...
obejrzano 1 z 1 produktów
Pokaż więcej

Letnia drzemka w ogrodzie

Kolekcja Gardenia jest kolejną w ofercie designerskich legowisk Omlet i czerpie inspirację z wysublimowanych wzorów delikatnych kwiatów kwitnącego letniego ogrodu. Odważne kolory słodko pachnących kwiatów, kojące brzęczenie pszczół niosących nektar z powrotem do ula i delikatny tupot łap na skąpanym w słońcu patio, wszystko to wywołuje poczucie komfortu i radości, podobnie jak związek między nami a naszym psim towarzyszem.

4 powody, dla których potrzebujesz legowiska z kolekcji Gardenia

  1. Dopasowane: oferowane przez Omlet designerskie legowiska pozwala dostosować legowisko psa do wnętrza domu, jednocześnie odzwierciedlając osobowość Twoją i Twojego psa. Dobierz pasującą smycz, obrożę lub torebkę na woreczki, aby w pełni dopełnić elegancki wygląd.
  2. Komfortowe: legowisko z zagłówkiem z pianki z pamięcią kształtu, przytulne legowisko Nest lub wyjątkowo pulchne legowisko Poduszka - niezależnie od tego, które wybierzesz, obiecujemy niezrównany komfort i wsparcie ułatwiające psu zasypianie.
  3. Praktyczne: jeśli chodzi o legowiska dla psów, staramy się ułatwiać Ci życie. Dlatego stworzyliśmy wszystkie nasze legowiska ze zdejmowanymi pokrowcami, które można prać w pralce. Wystarczy odpiąć pokrowce i wrzucić je do pralki, aby łatwo usunąć brud i zapachy.
  4. Ekologiczne: każdy pokrowiec z kolekcji Gardenia wykonany jest z włókien pochodzących z przetworzonych plastikowych butelek, które są starannie wplecione w wygodne i trwałe materiały. Dobre dla Twojego psa i dobre dla planety!

Niekończące się możliwości personalizacji

Stworzenie najwyższego komfortu dla Twojego psa oznacza spersonalizowanie wymarzonych rozwiązań do spania, dostosowanych do jego potrzeb. Umil drzemki swojego psa przytulnym i ciepłym kocykiem lub zapewnij mu swój kawałek przestrzeni w Twoim domu umieszczając legowisko w wygodnym kojcu. W Omlet wierzymy, że miejsce, w którym śpi Twój pies, ma znaczenie, dlatego stworzyliśmy produkty, które są dla nich najważniejsze.

Podkreśl dodatkami

Akcesoria czynią wszystko lepszym – zwłaszcza spacery z psem! Wzory Gardenia Sage, Gardenia Porcelain i Prism Kaleidoscope są również dostępne na pasujących obrożach, smyczach i torebkach na woreczki na kupki, pięknie wykonane z tej samej zrównoważonej tkaniny w połączeniu z wyjątkowymi detalami ze skóry.

Jak Omlet przybliża Cię do Twojego psa

Jako rodzice zwierząt domowych wiemy, że nasze psy nie są całym naszym światem, ale dla nich jesteśmy jedynym światem, jaki znają. Zastanawialiśmy się, w jaki sposób możemy pokazać poczucie tego wspólnego zachwytu i radości w sposób, który mogą zaakceptować zarówno szczenięta, jak i ludzie. Gardenia to nie tylko designerski wzór, który dobrze prezentuje się w domu i pod śpiącym psem. Te charakterystyczne nadruki przypominają o więzi i radości, którą mamy zaszczyt dzielić się z tymi, którzy kochają nas najbardziej.