Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Obroża dla psa rozmiar S - Gardenia Sage

Sprawdzam stan magazynowy...

69,00 zł

Limitowana kolekcja inspirowana letnim ogrodem
Przedstawiamy kolekcję Gardenia designerskich legowisk dla psów, inspirowanych letnim, wiejskim ogrodem. Podobnie jak nasze relacje z naszymi psimi towarzyszami, ta kolekcja z limitowanej edycji bazuje na wyrażaniu zabawy i radości. Natura, podobnie jak psy, potrzebuje tylko trochę pielęgnacji i dużo miłości, a w zamian zapewnia niekończącą się radość i uczucie spokoju.

Oryginalne wzory zaprojektowane przez Omlet
Zainspirowany wyrazistymi kolorami wiosennego kwitnienia wzór, Gardenia Sage zachęca do ciekawskiego wąchania pączkujących chabrów i gonienia motyli po oszałamiająco zielonym ogrodzie. Przeglądaj pełną limitowaną kolekcję designerskich legowisk dla psów Omlet, teraz dostępnych wraz z dedykowanymi smyczami, obrożami i torebkami na woreczki na kupki.

Dodatki podkreślające styl
Podkreśl styl swojego psa za pomocą obroży pasującej do jednego z charakterystycznych wzorów legowisk Omlet z limitowanej edycji. Te trwałe i piękne obroże, dostępne w trzech różnych rozmiarach, wykonane są w zrównoważony sposób z wegańskiej skóry jabłkowej i materiału z przetworzonych plastikowych butelek. Będą idealnie pasowały do stylu Twojego psa. Kup pasujące legowisko dla psa, smycz i torebkę na woreczki, aby dopełnić charakterystyczny styl Twojego psa.


Zdjęcia użytkowników

Zweryfikowane Opinie

Obroża dla psa rozmiar S - Gardenia Sage

5 gwiazdek:

4 gwiazdki:

3 gwiazdki:

2 gwiazdki:

1 gwiazdka: