Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Obroża dla psa rozmiar S - Gardenia Porcelain

Sprawdzam stan magazynowy...

69,00 zł

Limitowana kolekcja inspirowana letnim ogrodem
Przedstawiamy kolekcję Gardenia designerskich legowisk dla psów, inspirowanych letnim, wiejskim ogrodem. Podobnie jak nasze relacje z naszymi psimi towarzyszami, ta kolekcja z limitowanej edycji bazuje na wyrażaniu zabawy i radości. Natura, podobnie jak psy, potrzebuje tylko trochę pielęgnacji i dużo miłości, a w zamian zapewnia niekończącą się radość i uczucie spokoju.

Oryginalne wzory zaprojektowane przez Omlet
Zainspirowany spokojem i delikatnym pięknem letniego ogrodu wzór, Gardenia Porcelain otoczy Twojego psa relaksującym snem wśród kwiatowych akcentów i harmonijnych delikatnych kolorów. Przeglądaj pełną limitowaną kolekcję designerskich legowisk dla psów Omlet, teraz dostępnych wraz z dedykowanymi smyczami, obrożami i torebkami na woreczki na kupki.

Dodatki podkreślające styl
Podkreśl styl swojego psa za pomocą obroży pasującej do jednego z charakterystycznych wzorów legowisk Omlet z limitowanej edycji. Te trwałe i piękne obroże, dostępne w trzech różnych rozmiarach, wykonane są w zrównoważony sposób z wegańskiej skóry jabłkowej i materiału z przetworzonych plastikowych butelek. Będą idealnie pasowały do stylu Twojego psa. Kup pasujące legowisko dla psa, smycz i torebkę na woreczki, aby dopełnić charakterystyczny styl Twojego psa.


Wyślij nam zdjęcie

Chętnie zobaczymy Twój zestaw Omlet.

Prześlij własne zdjęcie
Omlet Table

Zweryfikowane Opinie

Obroża dla psa rozmiar S - Gardenia Porcelain

5 gwiazdek:

4 gwiazdki:

3 gwiazdki:

2 gwiazdki:

1 gwiazdka: