Regulamin promocji Omlet


Dostęp do promocji uzyskasz albo dzięki nam, albo dzięki wybranym przez nas stronom afiliowanym. Pozwalają Ci one oszczędzać na zamówieniach. Każda promocja będzie precyzować, w jaki sposób możesz oszczędzić, na jakich produktach i kiedy. Podczas składania zamówienia będzie trzeba jedynie wpisać kod promocyjny w odpowiedniej rubryce koszyka, aby aktywować promocję.

Kierujemy się prostotą przy oferowaniu promocji. Istnieją trzy zasadnicze typy promocji.

Możesz aktywować kod promocyjny, składając zamówienie na naszej stronie internetowej lub przez telefon. Za każdym razem możesz wykorzystać tylko jeden kod promocyjny. Niektóre promocje będą oznaczone jako promocje "tylko dla Ciebie" i wtedy kod promocyjny może być wykorzystany tylko jeden raz. Jeśli podzielisz się swoim unikalnym kodem promocyjnym z kimś innym i ta osoba pierwsza dokona zakupu z użyciem tego kodu, to Ty nie będziesz już w stanie go wykorzystać.

Tak, możemy przy niektórych promocjach stworzyć specjalne instrukcje, jak skorzystać z kodu. Te instrukcje mogą zostać wysłane drogą mailową, pocztą lub opublikowane na konkretnej stronie naszej witryny. Pamiętaj, że należy się zastosować w pełni do instrukcji, aby móc wykorzystać kod promocyjny.

Tak, każda promocja obowiązuje w ściśle określonych ramach czasowych. Aby skorzystać z promocji, należy złożyć zamówienie w tym okresie. Promocja może być wyznaczona jako okres czasu w kalendarzu lub zostać wywołana konkretnym wydarzeniem. Dla przykładu: promocja może być ważna przez 4 tygodnie po złożeniu przez Ciebie zamówienia na Eglu lub ograniczona konkretną datą. Promocja i związany z nią kod promocyjny automatycznie wygasną w oznaczonym w warunkach promocji dniu.

Promocje obowiązują jedynie dla zamówień złożonych na stronie www.omlet.com.pl lub zamówień złożonych w firmie Omlet przez telefon. Promocje nie mogą być użyte na żadnej innej stronie internetowej. Promocje także nie obowiązują u żadnego odsprzedawcy produktów firmy Omlet.

Omlet może od czasu do czasu proponować różne promocje różnym klientom, na które obowiązują różne warunki (w tym różne kwoty upustów, typy produktów oraz daty wygaśnięcia promocji). Omlet zachowuje prawo do ograniczenia obowiązywania promocji do konkretnych produktów, regionów lub obszarów dostawy. Różne oferty i promocje mogą obowiązywać w tym samym czasie.

Zachowujemy prawo do ścisłego monitorowania korzystania z tych części strony internetowej, które są objęte promocją, włączając w to rejestrację adresów IP, abyśmy mogli identyfikować wszelkie przejawy nadużyć promocji i dyskwalifikować złożone zamówienia promocyjne, jeśli będziemy mieli podstawy sądzić, że zamówienia te zostały złożone przy naruszeniu warunków promocji.

Omlet Limited nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek błędy techniczne lub uszkodzenia sprzętu, oprogramowania, serwera, strony internetowej lub wszelkie inne błędy, które uniemożliwiają użytkownikom skorzystanie z promocji.

Omlet Limited zachowuje prawo do zaprzestania promocji bez uprzedniego powiadomienia. Omlet zachowuje prawo do wycofania lub zmiany jakiejkolwiek oferty promocyjnej, zanim płatność za zamówienie zostanie pobrana.