Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Kurniki na kołach

Te same bezobsługowe, fachowo zaprojektowane kurniki firmy Omlet są teraz jeszcze praktyczniejsze. Dawno minęły czasy, kiedy żałowałeś, że umieściłeś kurnik akurat w danym miejscu. Teraz nie musisz obawiać się, że decyzja o miejscu gdzie postawisz kurnik musi być ostateczna.
Eglu bardzo duży kurnik dla maksymalnie 15 kur
Kup Eglu Pro
Eglu Cube duży kurnik dla maksymalnie 10 kur
Kup Eglu Cube
Eglu Go Up chicken coop by Omlet
Kup Eglu Go Up
Eglu Go chicken coop by Omlet
Kup Eglu Go

Koła nie są tylko do ciągników

Stada każdej wielkości mogą cieszyć się praktycznością kurnika na kołach. Te rodzaje kurników nazywa się czasem kurzymi traktorami, ponieważ kury drapiąc obracają ziemię i przycinają trawę w ogrodzie, dzięki czemu te mobilne kurniki są zarówno przydatne, jak i wygodne. Nasze kurze traktory można szybko i łatwo przenosić dzięki zastosowaniu zintegrowanych uchwytów i kół. Pozwól swoim kurom żerować w świeżej trawie, znajdować nowe owady i cieszyć się zacienionymi miejscami, gdy tylko użyjesz kół i przeciągniesz kurnik wraz z wybiegiem w nowe miejsce.

3 powody, dla których warto kupić kurnik na kołach Omlet

  • Bezobsługowe, łatwe do czyszczenia kurniki, które przetrwają całe lata
  • Z łatwością przeniesiesz swoje stado w poszukiwaniu świeżej trawy, schronienia przed słońcem i deszczem lub po prostu dla zmiany wyglądu swojego ogrodu
  • Swoboda poruszania się zarówno dla Ciebie, jak i Twojego stada

Stwórz najlepszą przestrzeń dla swojego stada – gdziekolwiek się znajdzie

Nasze kurniki gwarantują podstawę dla udanej hodowli kur, ale nie poprzestaliśmy na tym, ponieważ nie chcieliśmy aby kurnik był elementem trwale zakotwiczonym w jednym miejscu w ogrodzie. Oprócz możliwości przenoszenia nasze kurniki z kołami można dostosować do swoich potrzeb za pomocą rozmaitych akcesoriów, które jeszcze bardziej wzbogacą ich wygląd.

Wiedza o hodowli kur na najwyższym poziomie

W firmie Omlet nieustannie poszukujemy odpowiedzi na pytania, które stale zadajemy. Profesjonalny design naszych kurników jest zwieńczeniem naszych odkryć, a wyniki są niezwykłe. Ciesz się hodowlą kur w stylu Omlet: bezstresowo, na dowolnej przestrzeni i na każdym poziomie doświadczenia.