Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Duże kurniki

Duże kurniki Omlet zdecydowanie wyróżniają się w świecie hodowli kur. Nasze przemyślane projekty mają na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo Twoich kur, biorąc jednocześnie pod uwagę Twoją wygodę. Dawno minęły czasy wymagających stale konserwacji drewnianych kurników – przyszłość hodowli kur jest tutaj, w naszych łatwych do czyszczenia, bezobsługowych kurnikach.

Eglu Cube chicken coop by Omlet
Kup Eglu Cube

Więcej miejsca dla Twojego stada

Nasze duże kurniki to najlepsze rozwiązanie dla większych stad. Wygodne panele dostępowe, unikalne mechanizmy zamykania drzwi kurnika oraz pomysłowe metody bezpieczeństwa i izolacji zostały zintegrowane w eleganckim projekcie, dzięki czemu nasze duże kurniki są natychmiast niezbędnym elementem wyposażenia każdego hodowcy kur w ogrodzie.

3 powody, dla których warto kupić duży kurnik Omlet

  • Wygodnie pomieści stada do 10 kur małych ras
  • Dedykowana przestrzeń lęgowa oddzielona od obszernej strefy nocowania
  • Łatwa do czyszczenia wysuwana taca na odchody i gładkie powierzchnie, które można łatwo wytrzeć

Dostosuj do swoich potrzeb

Hodowla kur to wyjątkowe doświadczenie dla każdego a my dajemy bazę pod udaną hodowlę. Nasze kurniki zapewniają kurom ciepło zimą i chłód latem, są odporne na drapieżniki i można je dostosować do każdego stylu i rutyny.

Wiedza o hodowli kur na najwyższym poziomie

W firmie Omlet nieustannie poszukujemy odpowiedzi na pytania, które stale zadajemy. Profesjonalny design naszych kurników jest zwieńczeniem naszych odkryć, a wyniki są niezwykłe. Ciesz się hodowlą kur w stylu Omlet: bezstresowo, na dowolnej przestrzeni i na każdym poziomie doświadczenia.