Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Przenośne kurniki

Omlet oferuje mobilne kurniki, które z łatwością może przemieszczać po ogrodzie jedna osoba. Te same bezobsługowe, fachowo zaprojektowane kurniki firmy Omlet są teraz jeszcze praktyczniejsze. Dawno minęły czasy, kiedy żałowałeś, że umieściłeś kurnik akurat w danym miejscu. Teraz nie musisz obawiać się, że decyzja o miejscu gdzie postawisz kurnik musi być ostateczna.
1469 opinii
Eglu Cube chicken coop by Omlet
382 opinii
Eglu Go chicken coop by Omlet
420 opinii
Eglu go przenośny kurnik z wybiegiem

Mobilność dla każdego stada

Stada każdej wielkości mogą cieszyć się praktycznością mobilnego kurnika. Nasze kurniki można szybko i łatwo przenosić dzięki zintegrowanym uchwytom i kółkom. Pozwól swoim kurom cieszyć się świeżą trawą, znajdować nowe owady i cieszyć się zacienionymi miejscami, gdy skorzystasz z kół i przeciągniesz kurnik i wybieg w nowe miejsce.

3 powody, dla których warto kupić przenośny kurnik Omlet

  • Z łatwością przeniesiesz swoje stado w poszukiwaniu świeżej trawy, schronienia przed słońcem i deszczem lub po prostu dla zmiany wyglądu swojego ogrodu
  • Bezobsługowe, łatwe do czyszczenia kurniki, które przetrwają całe lata
  • Swoboda poruszania się zarówno dla Ciebie, jak i Twojego stada

Stwórz najlepszą przestrzeń dla swojego stada – gdziekolwiek się znajdzie

Nasze kurniki gwarantują podstawę dla udanej hodowli kur, ale nie poprzestaliśmy na tym, ponieważ nie chcieliśmy aby kurnik był elementem trwale zakotwiczonym w jednym miejscu w ogrodzie. Oprócz możliwości przenoszenia nasze duże kurniki można dostosować do swoich potrzeb za pomocą akcesoriów, które jeszcze bardziej wzbogacą ich wygląd.

Wiedza o hodowli kur na najwyższym poziomie

W firmie Omlet nieustannie poszukujemy odpowiedzi na pytania, które stale zadajemy. Profesjonalny design naszych kurników jest zwieńczeniem naszych odkryć, a wyniki są niezwykłe. Ciesz się hodowlą kur w stylu Omlet: bezstresowo, na dowolnej przestrzeni i na każdym poziomie doświadczenia.