Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Torebka na woreczki - Gardenia Porcelain

Sprawdzam stan magazynowy...

49,00 zł

Limitowana kolekcja inspirowana letnim ogrodem
Przedstawiamy kolekcję Gardenia designerskich legowisk dla psów, inspirowanych letnim, wiejskim ogrodem. Podobnie jak nasze relacje z naszymi psimi towarzyszami, ta kolekcja z limitowanej edycji bazuje na wyrażaniu zabawy i radości. Natura, podobnie jak psy, potrzebuje tylko trochę pielęgnacji i dużo miłości, a w zamian zapewnia niekończącą się radość i uczucie spokoju.

Oryginalne wzory zaprojektowane przez Omlet
Zainspirowany spokojem i delikatnym pięknem letniego ogrodu wzór, Gardenia Porcelain otoczy Twojego psa relaksującym snem wśród kwiatowych akcentów i harmonijnych delikatnych kolorów. Przeglądaj pełną limitowaną kolekcję designerskich legowisk dla psów Omlet, teraz dostępnych wraz z dedykowanymi smyczami, obrożami i torebkami na woreczki na kupki.

Dodatki podkreślające styl
Zbieranie psich kup nie jest zbyt ekscytującą czynnością, ale jest częścią obowiązków. Dodaj odrobinę elegancji temu zadaniu dzięki designerskiej torebce na woreczki na kupki. Wyposażona w łatwe do zamocowania na smycz klipsy sprawi, że nigdy więcej nie zapomnisz woreczka, kiedy wybierzesz się na spacer i będziesz dobrze wyglądać, robiąc to co jest obowiązkiem każdego właściciela psa! Kup pasujące legowisko, smycz i obrożę, aby dopełnić charakterystyczny styl Twojego psa.


Wyślij nam zdjęcie

Chętnie zobaczymy Twój zestaw Omlet.

Prześlij własne zdjęcie
Omlet Table

Zweryfikowane Opinie

Torebka na woreczki - Gardenia Porcelain

5 gwiazdek:

4 gwiazdki:

3 gwiazdki:

2 gwiazdki:

1 gwiazdka: