Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Smycz dla psa - Prism Kaleidoscope

Sprawdzam stan magazynowy...

119,00 zł

Limitowana kolekcja inspirowana letnim ogrodem
Przedstawiamy kolekcję Gardenia designerskich legowisk dla psów, inspirowanych letnim, wiejskim ogrodem. Podobnie jak nasze relacje z naszymi psimi towarzyszami, ta kolekcja z limitowanej edycji bazuje na wyrażaniu zabawy i radości. Natura, podobnie jak psy, potrzebuje tylko trochę pielęgnacji i dużo miłości, a w zamian zapewnia niekończącą się radość i uczucie spokoju.

Oryginalne wzory zaprojektowane przez Omlet
Odważne kolory i geometryczny wzór Prism Kaleidoscope oddają radość spędzania czasu na świeżym powietrzu razem z psem. Uderzające odcienie różu, zieleni i brzoskwini zmieszane ze sobą, aby idealnie odzwierciedlić psie towarzystwo - kapryśne, uderzające i wieczne. Przeglądaj pełną limitowaną kolekcję designerskich legowisk dla psów Omlet, teraz dostępnych wraz z dedykowanymi smyczami, obrożami i torebkami na woreczki na kupki.

Dodatki podkreślające styl
Uzupełnij styl swojego psa smyczą pasującą do jednego z charakterystycznych wzorów legowisk dla psów Omlet z limitowanej edycji. Wykonana z wegańskiej skóry jabłkowej i materiału z przetworzonych plastikowych butelek, jest trwała i wytrzymała, a jednocześnie niezwykle delikatna. Kup pasujące legowisko, obrożę i torbę na woreczki, aby dopełnić charakterystyczny styl Twojego psa.


Wyślij nam zdjęcie

Chętnie zobaczymy Twój zestaw Omlet.

Prześlij własne zdjęcie
Omlet Table

Zweryfikowane Opinie

Smycz dla psa - Prism Kaleidoscope

5 gwiazdek:

4 gwiazdki:

3 gwiazdki:

2 gwiazdki:

1 gwiazdka: