Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Smycz dla psa - Pawsteps Electric

Sprawdzam stan magazynowy...

119,00 zł

Kolekcja z limitowanej edycji inspirowana spacerami z psami
Pierwsza kolekcja z nadrukami w limitowanej edycji została zainspirowana spacerami, na które zabieramy nasze psy, miejscami i ludźmi, których spotykamy po drodze. Odkryj wspomnienie swoich spacerów w jednym z 8 unikalnych nadruków kolekcji Dog Walk, zaprojektowanych przez Omlet.

Ekskluzywne nadruki zaprojektowane przez Omlet
Inspirowany ruchem łap i stóp w zgiełku miasta, energetyczny nadruk Pawsteps Electric odzwierciedla spacery po miejskich dżunglach, gdzie ludzie i zwierzęta kroczą razem. Przejrzyj pełną limitowaną kolekcję designerskich legowisk dla psów Omlet teraz dostępnych wraz z dedykowanymi smyczami, obrożami i torebkami na woreczki.

Dodatki dla podkreślenia stylu
Poprowadź swojego psa jego ulubioną ścieżką dzięki designerskiej smyczy, która odzwierciedla jego styl. Wyrafinowana smycz z kolekcji Dog Walk, wykonana jest z unikalnej mieszanki wegańskiej skóry i materiału pochodzącego z przetworzonych plastikowych butelek. Odzwierciedla piękno inspirujących spacerów z Twoim psem, gdziekolwiek się udacie. Kup pasujące legowisko, obrożę i torebkę na woreczki, aby dopełnić charakterystyczny styl Twojego psa.


Wyślij nam zdjęcie

Chętnie zobaczymy Twój zestaw Omlet.

Prześlij własne zdjęcie
Omlet Table

Zweryfikowane Opinie

Smycz dla psa - Pawsteps Electric

5 gwiazdek:

4 gwiazdki:

3 gwiazdki:

2 gwiazdki:

1 gwiazdka: