Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Smycz dla psa - Midnight Meadow

Sprawdzam stan magazynowy...

119,00 zł

Kolekcja z limitowanej edycji inspirowana spacerami z psami
Pierwsza kolekcja z nadrukami w limitowanej edycji została zainspirowana spacerami, na które zabieramy nasze psy, miejscami i ludźmi, których spotykamy po drodze. Odkryj wspomnienie swoich spacerów w jednym z 8 unikalnych nadruków kolekcji Dog Walk, zaprojektowanych przez Omlet.

Ekskluzywne nadruki zaprojektowane przez Omlet
Gdy noc zapadnie, głęboki sen Twojego psa, zostanie otoczony bogatymi kwiatowymi tonami nadruku Midnight Meadow, który spokojnie zamyka kolejny dzień pełen przygód. Przejrzyj pełną limitowaną kolekcję designerskich legowisk dla psów Omlet teraz dostępnych wraz z dedykowanymi smyczami, obrożami i torebkami na woreczki.

Dodatki dla podkreślenia stylu
Poprowadź swojego psa jego ulubioną ścieżką dzięki designerskiej smyczy, która odzwierciedla jego styl. Wyrafinowana smycz z kolekcji Dog Walk, wykonana jest z unikalnej mieszanki wegańskiej skóry i materiału pochodzącego z przetworzonych plastikowych butelek. Odzwierciedla piękno inspirujących spacerów z Twoim psem, gdziekolwiek się udacie. Kup pasujące legowisko, obrożę i torebkę na woreczki, aby dopełnić charakterystyczny styl Twojego psa.


Wyślij nam zdjęcie

Chętnie zobaczymy Twój zestaw Omlet.

Prześlij własne zdjęcie
Omlet Table

Zweryfikowane Opinie

Smycz dla psa - Midnight Meadow

5 gwiazdek:

4 gwiazdki:

3 gwiazdki:

2 gwiazdki:

1 gwiazdka: