Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Obroża dla psa rozmiar L - Morning Meadow

Sprawdzam stan magazynowy...

69,00 zł

Kolekcja z limitowanej edycji inspirowana spacerami z psami
Pierwsza kolekcja z nadrukami w limitowanej edycji została zainspirowana spacerami, na które zabieramy nasze psy, miejscami i ludźmi, których spotykamy po drodze. Odkryj wspomnienie swoich spacerów w jednym z 8 unikalnych nadruków kolekcji Dog Walk, zaprojektowanych przez Omlet.

Ekskluzywne nadruki zaprojektowane przez Omlet
Doświadcz blasku przenikniętego słońcem futra i poczuj słodki zapach dzikich kwiatów w zachwycającym nadruku Morning Meadow, inspirowanym spacerami poza miastem ze swoim czworonożnym przyjacielem. Browse the full limited edition collection of Omlet designer dog beds now, including matching leads, collars and poop bag holders.

Dodatki dla podkreślenia stylu
Uzupełnij i podkreśl styl swojego psa za pomocą obroży, która pasuje do jednego z 8 różnych nadruków w kolekcji Dog Walk . Te trwałe i piękne obroże, dostępne w trzech różnych rozmiarach, wykonane są z wyjątkowej mieszanki wegańskiej skóry i tkaniny z przetworzonych butelek, aby idealnie pasowały do stylu Twojego psa. Kup pasujące legowisko, smycz i torebkę na woreczki, aby dopełnić charakterystyczny styl Twojego psa.


Wyślij nam zdjęcie

Chętnie zobaczymy Twój zestaw Omlet.

Prześlij własne zdjęcie
Omlet Table

Zweryfikowane Opinie

Obroża dla psa rozmiar L - Morning Meadow

5 gwiazdek:

4 gwiazdki:

3 gwiazdki:

2 gwiazdki:

1 gwiazdka: