Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Obroża dla psa rozmiar L - Midnight Meadow

Sprawdzam stan magazynowy...

69,00 zł

Kolekcja z limitowanej edycji inspirowana spacerami z psami
Pierwsza kolekcja z nadrukami w limitowanej edycji została zainspirowana spacerami, na które zabieramy nasze psy, miejscami i ludźmi, których spotykamy po drodze. Odkryj wspomnienie swoich spacerów w jednym z 8 unikalnych nadruków kolekcji Dog Walk, zaprojektowanych przez Omlet.

Ekskluzywne nadruki zaprojektowane przez Omlet
Gdy noc zapadnie, Twój pies zaśnie głębokim snem, otoczony bogatymi kwiatowymi tonami nadruku Midnight Meadow, który pozwoli spokojnie zamknąć kolejny dzień pełen przygód. Przejrzyj pełną limitowaną kolekcję designerskich legowisk dla psów teraz dostępnych wraz z dedykowanymi smyczami, obrożami i torebkami na woreczki.

Dodatki dla podkreślenia stylu
Uzupełnij i podkreśl styl swojego psa za pomocą obroży, która pasuje do jednego z 8 różnych nadruków w kolekcji Dog Walk . Te trwałe i piękne obroże, dostępne w trzech różnych rozmiarach, wykonane są z wyjątkowej mieszanki wegańskiej skóry i tkaniny z przetworzonych butelek, aby idealnie pasowały do stylu Twojego psa. Kup pasujące legowisko, smycz i torebkę na woreczki, aby dopełnić charakterystyczny styl Twojego psa.


Wyślij nam zdjęcie

Chętnie zobaczymy Twój zestaw Omlet.

Prześlij własne zdjęcie
Omlet Table

Zweryfikowane Opinie

Obroża dla psa rozmiar L - Midnight Meadow

5 gwiazdek:

4 gwiazdki:

3 gwiazdki:

2 gwiazdki:

1 gwiazdka: