Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Gryzaki


Gryzaki to nie tylko źródło zabawy dla Twoich podopiecznych, ale także świetny sposób na regulowanie długości zębów. Zęby myszoskoczków rosną przez całe ich życie, ponieważ regularnie się ścierają podczas rozdrabniania ich pokarmu. W warunkach domowych jednak wiele gryzoni nie otrzymuje jedzenia takiego, które by w naturalny sposób ścierało ich zęby, z tego więc powodu powinny mieć w klatce coś, co pomoże dbać im o higienę zębów. W tej sytuacji gryzaki są naprawdę nieocenione, a zwierzaki z nich korzystają tak, jak to uważają za stosowne.


 
Gryzaki pomagają utrzymać prawidłową długość zębów

Rynek jest pełen gryzaków różnej maści - na naszej stronie także znajdziesz wybór w nich. Jeśli zamiast gryzaka wolisz podrzucić swoim myszoskoczkom kawałek drewna, to pamiętaj, aby nie było to drewno przetworzone, bez śladów lakieru, plam czy traktowane pestycydami. Ważne jest także, aby samo drewno nie rozpadało się łatwo w drzazgi - ponieważ stwarza to ryzyko wbicia się w policzki zwierzaczka, gdy będzie przerabiał gałązki na wiórki.


Zdjęcia naszych klientów

Komentarze

W tej sekcji nie ma jeszcze komentarzy