Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Co myszoskoczki lubią?


Myszoskoczki to super zwierzaki. Czynią nasze życie bogatszym i nie spodziewamy się niczego innego, że Ty chcesz uczynić ich życie tak samo wspaniałym. Poza zapewnieniem im rzeczy podstawowych takich jak przyjaciel, dobra klatka, ściółka, kołowrotek, jedzenie i woda, istnieją też rzeczy opcjonalne, które sprawiają, że ich życie jest znacznie ciekawsze, a one przez to bardziej aktywne i radosne.


 1. Zabawki

  Myszoskoczki uwielbiają zabawki, niezależnie od tego, czy je kupujesz, czy robisz samodzielnie. Życie w klatce może być odrobinę nużące, dlatego zwierzaczki będą Ci wdzięczne za każdy dodatek do klatki.


  gerbils with toys
  Podaruj swoim małym przyjaciołom kilka zabawek, aby ich życie stało się ciekawsze

  Niektóre z zabawek to gryzaki, tunele i mosty. Wszystkie one mogą poprawić stan zębów Twoich zwierzaków, zapewnić bodźce intelektualne dla nich lub realizować oba cele na raz! Na naszej stronie znajdziesz niezły wybór zabawek, począwszy od gryzaków w kształcie owoców aż do mostków do klatek.


 2. Więcej ściółki

  Chociaż myszoskoczki potrzebują od 12 do 15 cm ściółki, aby móc sobie kopać tunele, to dodanie im więcej ściółki od czasu do czasu da im więcej radości i zabawy - będą miały więcej miejsce na kopanie korytarzy i tego przedpokoju, o którym do tej pory marzyły. Nie napełniaj jednak pojemnika do oporu - zwierzaczki ciągle muszą być w stanie stanąć na ściółce, gdy wyjdą z norki!


 3. Gryzaki

  Gryzaki to wspaniałe zabawki. Nie dość, że zapewniają Twoim futrzastym przyjaciołom zajęcie na długie godziny, to przede wszystkim pozwalają myszoskoczkom samodzielnie regulować długość ich zębów. Ponieważ ich zęby rosną przez całe ich życie, niekiedy mogą urosnąć zbyt długie - czasem moga być na tyle długie, że uniemożliwią Twojemu zwierzaczkowi jedzenie! Właśnie dlatego należy im w klatce zapewnić coś do gryzienia, jeśli będą potrzebowały zadbaćo higienę pyszczka.


  zabawki do gryzienia dla myszoskoczków
  Gryzaki się idealnie nadają do regulowania długości zębów u myszoskoczków

  Jeżeli się zdecydujesz na przyniesienie zwierzakom kawałka drewna z własnego podwórka, to sprawdź jedynie, czy taki zaimprowizowany gryzak nie rozpada się w drzazgi zbyt łatwo oraz upewnij się, że drewno nie było wcześniej przetworzone ani niczym traktowane (np. lakierowane, impregnowane (bejcowane) lub pryskane pestycydami).


 4. Smakołyki

  Tak jak Ty czy my, myszoskoczki uwielbiają się czymś uraczyć od czasu do czasu. Jeśli nie masz pewności, co Twój myszoskoczek może jeść, a czego mu nie wolno, to zajrzyj do odpowiednich sekcji naszego przewodnika pt. "Jadłospis myszoskoczka" i "Czego unikać?".

 5.  
  gerbils love food
  Myszoskoczki kochają smakołyki od czasu do czasu

  W naszym sklepie możesz znaleźć pełny wybór smakołyków. Jeśli kupujesz jakieś w swoim lokalnym sklepie, to zawsze sprawdzaj, czy do produktu nie dodawano cukru, ponieważ to on odpowiada za problemy z zębami.


 6. Zabawa

  Myszoskoczki budują bardzo silne więzi między sobą, ale także ze swoim właścicielem! Wyjmuj regularnie swoje myszoskoczki z klatki i stawiaj je sobie na kolanach, aby się z nimi pobawić, a zobaczysz, ile będziesz mieć przy tym zabawy. Pozwól się jedynie obwąchać na początku i staraj się nie zmieniać ich zapachu podczas zabawy. Jeśli po powrocie do klatki przyjaciel myszoskoczka go nie rozpozna, to może z tego powodu wybuchnąć awantura.


Zdjęcia naszych klientów

Komentarze

W tej sekcji nie ma jeszcze komentarzy