Ze względu na duże zapotrzebowanie występuje czas oczekiwania. Proszę sprawdzić naszą stronę Dostawy aby uzyskać więcej informacji.

Zestaw Dog Walk rozmiar S - Midnight Meadow

Sprawdzam stan magazynowy...

237,00 zł
213,30 zł

Zestaw zawiera pasujące do siebie obrożę dla psa, smycz i torebkę na woreczki.

Kolekcja z limitowanej edycji inspirowana spacerami z psami
Pierwsza kolekcja z nadrukami w limitowanej edycji została zainspirowana spacerami, na które zabieramy nasze psy, miejscami i ludźmi, których spotykamy po drodze. Odkryj wspomnienie swoich spacerów w jednym z 8 unikalnych nadruków kolekcji Dog Walk, zaprojektowanych przez Omlet.

Ekskluzywne nadruki zaprojektowane przez Omlet
Gdy noc zapadnie, głęboki sen Twojego psa, zostanie otoczony bogatymi kwiatowymi tonami nadruku Midnight Meadow, który spokojnie zamyka kolejny dzień pełen przygód. Przejrzyj pełną limitowaną kolekcję designerskich legowisk dla psów Omlet teraz dostępnych wraz z dedykowanymi smyczami, obrożami i torebkami na woreczki.

Dodatki podkreślające styl
Akcesoria czynią wszystko lepszym – zwłaszcza spacery z psem! Nadaj swojemu psu niepowtarzalny styl, dopasowując smycz, obrożę i torebkę na woreczki w tym samym nadruku lub wzorze. Wybierz jeden z 7 ekskluzywnych projektów z kolekcji Dog Walk i przygotuj swojego psa na następny spacer w dobrym stylu.


Zdjęcia naszych klientów

Zweryfikowane Opinie

Zestaw Dog Walk rozmiar S - Midnight Meadow

5 gwiazdek:

4 gwiazdki:

3 gwiazdki:

2 gwiazdki:

1 gwiazdka: